SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

jak się zalać

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1696

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173
Witam, mam dziwne pytanie, otóż czy można pić olej? Chciałbym pić pół szklanki po obiedzie i pół na noc. Chodzi o dodatni bilans kaloryczny... I jeszcze jedno pytanie, czy siemię lniane też pomoże przytyć? Oczekuje normalnych odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32554
normalne odpowiedzi na takie pytanie będzie ciężko
możesz pić olej, ale nie taki zwykły słonecznikowy tylko np. rzepakowy, lniany, oliwę z oliwek i nie po 250 ml na porcje
chcesz podnieść kaloryczność możesz po 25 g do posiłków dodać, ale to już zależy jak się odżywiasz i jakie masz zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173
no znaczy zapotrzebowanie ok 2500-2700 kcal, a odżywiam się różnie bo mieszkam w bursie i tam diety nie dopilnuje zbytnio... a chciałbym 10 kilo przytyć, mi nie chodzi o czystą masę mięśniową tylko chce być nabity jakby co :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dodawaj powoli kalorii i obserwuj organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1058
chcesz byc nabity heh, to nie bedziesz nabity, tylko ci będą cyce i bebzon zwisać jak będziesz żryć jak świniak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ważę 80 kilo i nie mam brzucha a klata mięsista, więc 10 kilo nie zrobi ze mnie grubej świni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hawk 007: tylko ja nie mam jak za bardzo dodawać kalorii bo mieszkam w bursie a z kasą nie jest kolorowo tym bardziej że jestem na kasie rodziców i nie będą mi dawać żebym se żarł co chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
rozumiem, ale picie oleju to nie jest wyjście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jakiś inny pomysł ? tak żeby drogo nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
rozpisz jak się do tej pory odżywiasz? tłuszczami możesz łatwo kaloryczność podnieść, ale celowałbym bardziej w olej rzepakowy, oliwe z oliwek
ryż, makaron to są tanie produkty
gorzej w produktami białkowymi, ale zawsze w dobrej cenie możesz jakieś podroby kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 87
dokładnie - polecam makaron, lubie ale nie moge jesc bo strasznie szybko tyje a to tani produkt no i kura na mase tez jest polecana, a jak mialbym doradzic w kwestii oleju, to polecam moczenie swierzej bulki w posolonej/popieprzonej oliwie, wchodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta LC do oceny.

Następny temat

wątróbka?