Znajdz stabilizator / ortezę

Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 32932 razy
  • Autor

jak samemu rozciagnac skóre napletka?

• jelgmaster
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 6 lat
    • LPA: 3

Wysłano 27 lutego 2008 04:26

zgłoś naruszenie

nie chce isc na operacje bo nie, 2 sprawy,po1 chce rozciagnac wedzidelko,jak to zrobic samemu?
    po2 chce rozciagnac skore calegonapleta bo jest za waska i ciezko schodzi mi erekcji,zres,juz mnie lapy bola ,palce bo wkladam sobie w napletek palce i rozciagam ta potrzebuje ja powiekszyc zeby zwiekszyc grubo pracia czy pompce,,juz mnie lapy bola ,palce bowkladamsobie w napletek palce i rozciagam, co mozna w napletekwlozyc zeby samo mi rozciagalo?
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 27 lutego 2008 08:59

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • Dj_Smalec
    • Na forum: 11 lat
    • Trenuje: 8
    • LPA: 83019

Wysłano 27 lutego 2008 08:59

zgłoś naruszenie
    Idź do lekarza ,to jest krótki bezbolesny zabieg .
  • Artisto
    • LPA: 448

Wysłano 27 lutego 2008 11:15

zgłoś naruszenie
    "Co włożyc w napletka żeby Ci się rozciągnął"?? Włóż sobie jakiś kamień, najlepiej z ostrymi krawędziami to Ci się szybciutko rozciągnie i nie będziesz musiał męczyc paluszków. (Jeszcze jakiejs infekcji dróg moczowych się dorobisz) LOL .
    "Dobry stan zdrowia jest lepszy niż największe bogactwo"
  • vukoxeb
    • LPA: 324

Wysłano 27 lutego 2008 15:41

zgłoś naruszenie
    penis.com.pl tam szukaj odp
  • pan_iks
    • Na forum: 7 lat
    • LPA: 1161

Wysłano 27 lutego 2008 16:14

zgłoś naruszenie
    Ja codziennie przez 2 lata męczyłem swojego Wprawdzie mam troche przykrótkie wędzidełko i jakieś pozostałości jak np: troche mały obwod pierscienia pozostały, ale przynajmniej nawet przy najwiekszym wzwodzie dam rady cały ściągnąć.
  • jednoposto
    • Na forum: 3 lata
    • LPA: 0

Wysłano 10 września 2010 01:59

zgłoś naruszenie
    kołek rozporowy- to działa.
    Użyj kołka rozporowego takiego ze śrubką jak do ścian. Odpowiednio dopasuj sobie dwa rozmiary mniejszy a potem większy. Palcami też próbowałem ale długo tak nie potrzymasz, a kołek najlepiej stosować na noc, bo chodzić z nim jest mało przyjemnie. Dokręcasz śrubkę do momentu gdy zaczyna bolec naprężająca się skóra napletka, a jak przestanie po paru minutach to podkręcasz znowu troszeczkę. Nic na siłę! Nie próbuj rozciągnąć napletka w jedną noc, na to trzeba troszkę czasu. Acha rób to najlepiej po dobrze cieplej kąpieli- skóra jest wtedy bardziej elastyczna, ja używałem dodatkowo jeszcze kremu z emolientem by uniknąć ewentualnych rozstępów, blizn oraz obrzęków i mikro-pęknięć naskórka. Krem którego używałem oprócz emolientu miał dodatkowo właściwości bakteriobójcze (Dermol Cream zielona butelka). Dodatkowo kołek powinien być zdezynfekowany no i oczywiście czyste ręce bo można na przykład złapać infekcję cewki moczowej.
    -Kołek powinien być przygotowany tzn. oszlifowany tak, by nie miał ostrych krawędzi. Upewnij się, czy dobrze się rozpiera, wkręć i wykręć kilka razy śrubkę przed użyciem- na końcu kołka muszą robić się widełki(ma się na końcu dobrze rozwierać, NIE ma być sklejony).
    Życzę powodzenia i bądź humanitarny dla swojego "interesu" i bezpieczeństwa :)
    PS: nie dawajcie się obrzezywać! Penis to narząd wewnętrzny i powinien być w tym przypadku okryty skórą! Świat zaczyna odchodzić od obrzezywania nie bez podstaw. Zmniejszone doznania w pożyciu seksualnym doprowadzające do wcześniejszej impotencji, podrażnienia, brak odpowiedniego nawilżania itd, itp. Poczytajcie o tym na forach.
    no reply
  • KULTURYSTYKA.PL
    krzykacz
    • Pochwały:2
    • Nagany:brak
    • Na forum: 11 lat
    • Trenuje: od 1997r.
    • LPA: 206856
    • Status:Ekspert

Wysłano 10 września 2010 13:43

zgłoś naruszenie
    Idź na zabieg. Kosmetyka, nic strasznego.
    doping & zdrowie