logo
zamknij zamknij

jak samemu rozciagnac skóre napletka?

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53325

5 5 4
napisał(a)
jelgmaster
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
nie chce isc na operacje bo nie, 2 sprawy,po1 chce rozciagnac wedzidelko,jak to zrobic samemu?
po2 chce rozciagnac skore calegonapleta bo jest za waska i ciezko schodzi mi erekcji,zres,juz mnie lapy bola ,palce bo wkladam sobie w napletek palce i rozciagam ta potrzebuje ja powiekszyc zeby zwiekszyc grubo pracia czy pompce,,juz mnie lapy bola ,palce bowkladamsobie w napletek palce i rozciagam, co mozna w napletekwlozyc zeby samo mi rozciagalo?
6
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Dj_Smalec
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11455 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83131
Idź do lekarza ,to jest krótki bezbolesny zabieg .
1
napisał(a)
Artisto
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 448
"Co włożyc w napletka żeby Ci się rozciągnął"?? Włóż sobie jakiś kamień, najlepiej z ostrymi krawędziami to Ci się szybciutko rozciągnie i nie będziesz musiał męczyc paluszków. (Jeszcze jakiejs infekcji dróg moczowych się dorobisz) LOL .
3

"Dobry stan zdrowia jest lepszy niż największe bogactwo"

napisał(a)
vukoxeb
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 335
penis.com.pl tam szukaj odp
1
napisał(a)
pan_iks
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1161
Ja codziennie przez 2 lata męczyłem swojego Wprawdzie mam troche przykrótkie wędzidełko i jakieś pozostałości jak np: troche mały obwod pierscienia pozostały, ale przynajmniej nawet przy najwiekszym wzwodzie dam rady cały ściągnąć.
napisał(a)
jednoposto
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
kołek rozporowy- to działa.
Użyj kołka rozporowego takiego ze śrubką jak do ścian. Odpowiednio dopasuj sobie dwa rozmiary mniejszy a potem większy. Palcami też próbowałem ale długo tak nie potrzymasz, a kołek najlepiej stosować na noc, bo chodzić z nim jest mało przyjemnie. Dokręcasz śrubkę do momentu gdy zaczyna bolec naprężająca się skóra napletka, a jak przestanie po paru minutach to podkręcasz znowu troszeczkę. Nic na siłę! Nie próbuj rozciągnąć napletka w jedną noc, na to trzeba troszkę czasu. Acha rób to najlepiej po dobrze cieplej kąpieli- skóra jest wtedy bardziej elastyczna, ja używałem dodatkowo jeszcze kremu z emolientem by uniknąć ewentualnych rozstępów, blizn oraz obrzęków i mikro-pęknięć naskórka. Krem którego używałem oprócz emolientu miał dodatkowo właściwości bakteriobójcze (Dermol Cream zielona butelka). Dodatkowo kołek powinien być zdezynfekowany no i oczywiście czyste ręce bo można na przykład złapać infekcję cewki moczowej.
-Kołek powinien być przygotowany tzn. oszlifowany tak, by nie miał ostrych krawędzi. Upewnij się, czy dobrze się rozpiera, wkręć i wykręć kilka razy śrubkę przed użyciem- na końcu kołka muszą robić się widełki(ma się na końcu dobrze rozwierać, NIE ma być sklejony).
Życzę powodzenia i bądź humanitarny dla swojego "interesu" i bezpieczeństwa :)
PS: nie dawajcie się obrzezywać! Penis to narząd wewnętrzny i powinien być w tym przypadku okryty skórą! Świat zaczyna odchodzić od obrzezywania nie bez podstaw. Zmniejszone doznania w pożyciu seksualnym doprowadzające do wcześniejszej impotencji, podrażnienia, brak odpowiedniego nawilżania itd, itp. Poczytajcie o tym na forach.
3

no reply

napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 3645 Napisanych postów 54776 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 322198
Idź na zabieg. Kosmetyka, nic strasznego.
7

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zlamanie reki w lokciu

Następny temat

drętwienie rąk,ból nadgarstka a stosowanie diprophos

Zakochana Ania!

Tajska zupa z owocami morza

Alkohol a sportowa forma

Kakao - wsparcie odchudzające i poprawiające nastrój

Jak uniknąć efektu jojo?