logo
zamknij zamknij

jak robić strzały?

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5632

0 5 0
napisał(a)
gornikk
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2071 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5983
Mam pytanie: jak robić strzały z Winka i Deki , chodzi mi o sprawy techniczne czyli:
jaką igłą(grubość)?
na ile centymetrów wbijać ją w pośladek?
jak dzielić pośledek?(na ile części)?
jak dlugo rozmasowywać mięsień po strzale?

PROSZE O ODPOWIEDŹ
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Pulsemaster
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37555
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10588 Napisanych postów 41658 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
strzaly rob igla 8 a strzy. 2 wbijaj cala igle i odciagaj aby zobaczyc czy krew nie poszla i powoli wpuszczaj inaczej olej inaczej mleko,posladek dziel na cztery pozdro
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10588 Napisanych postów 41658 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
CO ZA IDIOTA KAŻE SIĘ KUĆ 8 IGŁĄ?WINO MOŻNA PRZYJMOWAĆ 6 IGŁĄ
napisał(a)
Anonim
Ekspert
ja to robilem takim sprzetem i nie narzekam,wino mozna robic 6 ale dla pewnosci wole 8
napisał(a)
masarniak
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1617 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15110
hahahh wy ****a niedoswiadczone durnie cala igle ma wbic a jak sie ulami przy plastiku to ****a igla zostanie w dupsku

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

napisał(a)
borewicz
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 63
Cze. Mam pytanko dotyczące wyboru miejsca na strzał i odciągania tłoczka. Czy udo jest bardziej ryzykowne niż pośladek? osobiście kłuje się właśnie w udo(już ok 20x) i wporzo jest, nic nie boli i nigdy nie odciągałem tłoczka. Nie raz trochę krwi wypłynęło(1, 2 kropilki i to wszystko) - no i czy to znaczy, że trafiłem w żyłę? Napewno nie, bo ani słabo się nie czułem ani żadnych krwotoków nie było, a poza tym kumplom którzy strzelają w dupke to też im trochę krwi wypłynię-normalne jak przy skaleczeniu.
Więc jestem ciekaw czy to coś czuć jak się wbiję w żyłę i czy odciąganie tłoczka boli. I jak to jest z tymi pęcherzykami powietrza pojawiającymi się podczas odciągania tłoczka-przeciaż jak się strzela to nigdy z powietrzem.
będę wdzięczny za odp.
Pozdro.
napisał(a)
masarniak
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1617 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15110
witam tak przewaznie wyplywa troszek krwi bo moze przeszles przez zyle albo naczynka sie uszkodzily

zawsze odcciagaj tloczek wleci kilka babelek i puszczasz ona wraca do siebie i wtedy wbijasz

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

napisał(a)
Anonim
Ekspert
siema,sam nie wiem czemu ale kiedys pewien gosc mipowiedzial,zeby nigdy nie robic strzalow w nogi gdyz to bardzo nie bezpieczne,a ty masarniak nie neguj tego co ja pisze bo ja twoich wypowiedzi nie kometu
je.......
napisał(a)
ggobo
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 803 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3620
przeciez pulsemaster podał linka. bardziej szczegółowo nie może być.

Kingsajz dla każdego!!

napisał(a)
Anonim
Ekspert
borewicz! pęcheżyki powietrza są ,wtedy gdy te powietrze wychodzi z nogi.I tylko tak można płacić.A odciąganie jest po to by sprawdzić czy jest sie w mięśniu czy gdzieś obok,np;wscięgnie czy w żyle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niewypał

Następny temat

mam dziwne pytanie

Oddawanie krwi a dieta - co warto jeść przed i po?

“Mówi się, że” - najpopularniejsze obiegowe mity dotyczące treningu

10 produktów wspomagających wrażliwość insulinową

Czy SAA działają neurodegeneracyjnie?

Szybko schudnę - będę piękna

Biszkopt z jeżynową galaretką

Oddawanie krwi a suplementacja, SAA i aktywność fizyczna

Kurczak z czerwoną fasolą w sosie pomidorowym