SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak połączyć?glutamine bcaa dibencozide magnum odzywka białkowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 1679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 823
Mój cel to robienie czystej masy miesniowej ze spalaniem tłuszczu zwłaszcza na brzuchu

Po dłuższej przerwie (2 lata) wracam do treningu na siłowni , trenuje 3-4 razy w tygodniu od miesiaca po pracy tak około 19 , budze sie około 6 rano ,zaczynam o 8 , przerwy w pracy mam o 10 i 13 koncze około 17 i jem późny obiad .W trakcie dnia pije odzywke białkowa (75% białka) Mam pytanko jak połączyc i co moze dokupic do glutaminy, bcaa, dibencozide magnum, odzywka białkowa w jakim połączeniu i w jakich ilosciac zwazywszy ze chodzi mi o mase. Mój trening to poniedzialek :klatka,plecy - wtorek:brzuch- środa:nogi,barki -czwartek:brzuch - piatek :biceps , triceps, kaptury. Robie na wszystkie grupy po 3 (nogi 4) cwiczenia z powtorzeniami 12-10-6 z zwiekszaniem obciazenia.

Wyjątek nie tyle potwierdza regułę, co ją kompromituje...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
najpierw wrzuc diete, potem sie pomysli o suplach i odzywkach
co do avka to jezeli chcesz powrocic na silke to trafka tylko czasem(jak palisz ow kors)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 823
Jeśli chodzi o diete to o 6 rano pije herbate, jem jogurt i banana w pociągu, nastepnie o 10(tea break)zjadam 3 kanapki i to róznie z łososiem , szynką pomidor czosnek cebula a do tego rybke z puszki w sosie pomidorowym lub wcinam 3 jajka ugotowane wczesniej na twardo lub poprostu tunczyka do tego jakiś owoc:gruszka,jabłko,banan,kiwi, popijam zazwyczaj herbatka z cytryna lub mlekiem .Godzina 13 to lounch time jem roznie raz kolejne kanapki , twarożek lub kurczaka po chinsku z ryzem, rybka w warzywach z ryzem, schabowy z ziemniakami i surowka (oczywiscie własnej roboty wszystko )do tego na deser owoc lub jogurt, od godz 13:30 tak do 16 pije odżywke białkową 70% .W drodze powrotnej na Euston w pociagu zjadam co mi zostało z dnia czasem jakis jogurt ,banan lub poprostu kanapke ,ryz.W domu około 18 jem objad i tu zależy dzisiaj np dwie duze pojeduncze piersi z indyka z ziemniakami i pomidorkiem w smietanie ,popijałem sokiem o 19:30 trening do 21 z minutami , o 22 delikatny tunczyk na sen lub tutejszy ryz z puszki bardzo energetyczny i odzywka białkowa .O 23-24 chodze spac . Tak wyglada moja dieta zaznacze ze nie moge kupic niektorych polskich produktów bo trenuje w Londynie i tu tez pracuje. Za pomoc w poprawieniu diety i rozplanowaniu dawkowania suplementów z górych dzieki.

Wyjątek nie tyle potwierdza regułę, co ją kompromituje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
wiesz musisz swoja dietke ladnie rozpisac, w kazdym posilku staraj sie dostarczac pelnowartosciowego bialka, tluszcze w odpowiednich proporcjach, oraz wegle, najwiecej w sniadaniu, przeed i po treningowym, przed snem duzo bialka. to wszystko musisz sobie wyliczyc do zapotrzebowqania i rozlozyc na makroskladniki, tutaj masz 2 posty co i jak trzeba zrobic
https://www.sfd.pl/temat173140/
https://www.sfd.pl/temat240536/

Zmieniony przez - k3ho w dniu 2006-04-22 07:13:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla 16-latka

Następny temat

Dieta na masę do sprawdzenia.

WHEY premium