SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak odchudzić nogi ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158
Hej ! chcialabym sie dowiedzieć ( jesli to możliwe, mam nadzieje ze mi pomozecie ) jak odchudzić nogi, tak wiem, nie da się odchudzić jednej partii ciała, nie chodzi mi o to, chce schudnąć ogólnie, ale mam ten problem ze gorna czesc ciała mam chudsza a nogi dość grube.Schudnam pare miesiecy temu ok 10 kg ( nogi nawet też ale nie tak jakbym chciała) przede wszystkim schudla mi górna czecs ciałaa nogi zostały grube. Chciałabym jakiś porad, diete, jakies cwiczenia, moze jakieś suplementy czy coś...
Bardzo mi zależy aby schudnąc a przede wszystkim w nogach :( Wiem ze glodzenie sie itd mi w tym raczej nie pomoze, dlatego zwracam się z prosba o pomoc tutaj. Liczę na jakies porady,Byłabym wdzęczna.
Mam 18 lat , waże 64 ks przy wz 166 . :(
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Odchudzanie ciężko ukierunkować o ile w ogóle jest to możliwe w znacznym stopniu,po prostu będziesz pozbywała się tłuszczu z okolic gdzie występuje.Po dwóch miesiącach odpowiednio ułożonej diety i po odpowiednio przeprowadzonych ćwiczeniach(pamiętaj o zakresie pulsu,tylko z takim masz ćwiczyć i mam nadzieję,że się rozumiemy)po dwóch miesiącach myślę,że efekty będą dość widoczne.Co do diety to załóż temat w dziale "Odżywianie" tam są osoby,które Ci pomogą bardziej niż ja,jednak staraj się najpierw zapoznać z ogólnymi założeniami odpowiedniego żywienia przedstawionych w postach podwieszonych.Administratorzy wykonali bardzo dobrą robotę,szkoda zmarnować ich trud zadając niepotrzebne pytania

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

Zmieniony przez - gautatyr w dniu 2008-08-12 22:39:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Nie ma ćwiczeń stricte działających na spalanie tłuszczu z nóg.Potrzebna jest dieta redukcyjna, o której informacje znajdziesz w dziale "Odżywianie" i w linku poniżej:

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html

Do diety ćwiczenia ćwiczenia aerobowe lub HIIT dla osoby z odpowiednim doświadczeniem treningowym.Dla poprawy wyglądu nóg możesz wpleść w plan ćwiczeń,o ile taki posiadasz,priorytet na nogi.Ćwiczenia na tę partię mięśniową znajdziesz w atlasie ćwiczeń.

http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158
a jazda na rowerze albo bieganie da coś?
nie chce zeby mi się rozbudowaly nogi tylko po prostu schudly..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Oczywiście,jazda na rowerze i bieganie to ćwiczenia aerobowe.Tylko musisz te ćwiczenia przeprowadzać z odpowiednim pulsem,jak dla Ciebie to zakres 121 do 141 uderzeń/min.ćwiczenia te muszą być przeprowadzane w czasie nie krótszym niż 40-45 minut,ciągle.W miarę upływu czasu zwiększasz czas np. co 5-10 minut tygodniowo,aż dojdziesz do około godziny.Oczywiście wszystko z dietą na ujemnym bilansie kalorycznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158
czyli jadna na rowerze i bieganie + dieta redukcujna da jakis efekt ? czy cos jescze ?
a i mam pytanie co do skakanki, czy skakanie tez pomaga na nogi?
i czy jazda na rowerze nie rozbudowywyue nog zamiast odchudzac? bo wiele razy sie spotkalam z opinia zeby nie jezdzic na rowerze bo to nie odchudza tylko rozbudowywuje.. wiec teraz juz niewiem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Z takim tempem jak Ty będziesz jeździła to nie masz się co martwić o nogi,gdyby jazda na rowerze była dobrym ćwiczeniem na masę mięśniową byłby jednym z podstawowych ćwiczeń kulturystów na tę partię mięśniowa.Zresztą dla zobrazowania przypatrz się obrazkowi poniżej





Wiesz kto to?Michael Rasmussen duński kolarz,profesjonalista.Przyjrzyj się,czy jego mięśnie nóg są imponujące...wcale.

Wracając do tematu,skakanka owszem ale trudno utrzymać odpowiedni puls.Kup sobie pulsometr na rękę,przyda się do biegania i jazdy na rowerze...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158
mhmm.. a jak biegac itd, tzn chodzi mi czy codziennie biegac i rower czy np 3 razy w tyg? i czy biegac i jedzic na rowerz tego samego dnia?
i czy da dieta redukcyjna da jakeis efekty/?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Wybierz sobie jedno ćwiczeni skup się na nim,na pulsie i na czasie ćwiczenia,możesz ćwiczyć co drugi dzień.Później nawet codziennie.Kiedyś będziesz bardziej doświadczona,mięśnie,ścięgna i wiązadła będą przyzwyczajone do wysiłku polecam trening HIIT.Oczywiście dieta redukcyjna odpowiednio prowadzona jest większą częścią czynnika sukcesu w tym wypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158
a czy jest moze przykladowa rozpiska takiej diety cy nie bardzo? bo jak czytałam co i jak, to troszke cięzko samemu ja napisać.
a stosujac ta diete + rower efekty beda widoczne nacalym ciele i przede wszystikm nogi? chodzi mi np czy brzuch tez?
czy po 2 mies stosujac diete + rower ok 40 min da jakis efekt czy to za wczesnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158
zalezy mi zeby schudly mi uda przede wszytkim bo z tym mam najwiekszy problem, lydki rowniez. Rower ewent bieganie, cczy to ma znaczenie? czy beda take same efekty czy np bieaganie bedzie lepsze? przepraszam ze zadaje takie glupiie pytania kt dla ciebie sa pewnie oczywiscie ale po prostu bardzo mi zalezy aby odchudzic nogi i schudnac a niewiem jak sie do tego zabrac .:(
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta (redukcja) i pyt. o kretke

Następny temat

16 lat. Bardzo potrzebna masa. Pomóżcie

Wiecej