SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak mam sie odzywiac podczas intensywnego treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc!!! mam na imie kamil i mieszkam w stanach i od miesiaca zaczolem chodzic na silownie 6 razy w tygodniu. Chcialem sie dowiedziec co mam jesc rano co popoludniu i co wieczorem a co po treningu. prosto po treningu pije shakea proteinowego a jak wracam zdo domu jestem dosyc glodny. czy po treningu powiniennem jesc duzo czy nie a najwazniejsze to co mam jesc???????????
moj trening jest podzielony na rozne partie miesni jak kazdy oprocz tego biegam co 2 dzien pol godziny a nastepnego robie brzuch czyli tak na zmiane raz to raz tamto bo chce zgudic moj brzuch i nabrac miesni i wyrzezbic sie wiec najwazniejszym moim pytaniem jest co mam jesc i kiedy czyli jakie dania slyszalem ze nie powinno sie jesc chleba ani ziemniakow czy to prawda????? wiec co mam zrobic zeby ten tluszcz zamienil sie w miesnie i zniknol moj brzuch ??????????????? czekam na pomoc dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
wiecej wątków w jednym pytaniu prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Na poczatek lekura:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=50408 by Kain
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=29058 by Si2uiel
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39176 by Norton
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=89657 by Tyka i Verona

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Niewiele o Tobie wiemy poza tym że zacząłeś chodzi na siłownie i chcesz stracić brzuch, ładnie wyglądać itd. Już teraz musisz poczytać kilka postów podwieszonych w dziale trening. 6 razy w tygodniu do tego bieganie itd. Musisz to zmienić jest tego na razie za dużo. W taki sposób (w zależności jak te treningi wyglądają ) szybko się zniechęcisz a nawet doprowadzisz do przetrenowania. Powoli - cierpliwości zacznij spokojniej, zacznij od 3-4 dni w tygodniu, stopniowo wprowadzaj zmiany w odżywianiu - jak sobie nie poradzisz po przeczytaniu podwieszonych postów odezwij się ponownie - pisząc jednak już coś o sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcecie wiedziec wiecej o mnie nie wiem dokladnie co chcecie wiedziec no ale moze sobie poradze wiec mam 18 lat waze 80 kilo i mam 180 cm wzrostu nie jestem gouby jestem taki w sam raz ale jednak jest troche tej tkanki tluszczowej w ciele a najwiecej na brzuchu i wlasnie tej tkanki chce sie pozbyc i jak to sie mowi chce sie napakowac i wygladac ladnie .mieszkam w stanach na silownie chodze regularnie od miesiaca przedtem w szkole chodzilem na silownie ale w szkole to nie chcialo sie tak bardzo mi przylozyc wiec nie cwiczylem tak czesto ale chodzilem tam przez rok wiec wiem jak robic wszystkie cwiczenia teraz jak sie zapisalem na silownie chodze 6 dni w tygodniu moj trening wyglada tak :: jest on podzielony na 4 dni dzien 1 robie klatke triceps a potem jak to skoncze biegam pol godziny na biezni na klatke robie 4 cwiczenia na triceps 3 przy kazdym cwiczeniu robie 4 serie pierwsza to jak rozgrzewka lzejsza 15 powturzen a 2 3 i 4 to robie ciezkie po 10 powturzen dzien 2 robie plecy i biceps na plecy i na biceps 3 cwiczenia tak samo 4 serie pierwsza rozgrzewka i 3 ciezkie potem robie brzuch na brzuch robie 4 serie po 30 brzuszkow potem potem unoszenie nog wyprostowanych w gore tak to sie chyba nazywa w polsce bo tu na to mowia leg rising robie 4 serie po 15 bo jest to dosyc ciezkie cwiczenie a potem sklony w boki z obciazeniem na boczne miesnie brzucha ter 3 serie po 15 dzien 3 to nogi i bieganie na nogi tez robie 4 cwiczenia po 4 serie kazde tak jak w tych innych a potem znow pol godziny na biezni dzien 4 to ramiona i brzuch tak samo 4 cwiczenia i te wszystkie 4 treningi obracam tak w kolko 1234121341234 wiec wiec kazdy miesien udezam nmiejwiecej 3 razy na 2 tygodnie trening przewaznie zajmuje mi poltorej godziny na na dzien 3 i 4 jest to dzien krotszy trening zajmuje godzine wiec tak wyglada moj trening jesli chcecie wiedziec jakie wykonoje cwiczenia to powiedzcie to je wam napisze oprocz tego zaczolem brac proteiny jadnego shaka po treningu myslalem tez zeby moze jeszcze zaczac brac creatyne ale nie wiem czy mam brac jedno czy 2 czy moge obudwa a jak obydwa to kiedy mam brac creatyne bo proteiny to wiem ze mam brac po treningu nie wiem czy cos jeszcze chcecie wiedziec jak tak to piszcie to wszystko napiasze. mowiliscie zebym zmienil trening jak tak to powiedzcie na jaki bo ja si eza bardzo na tym nie znam mysle zeby ten moze jeszcze nie zmieniac moze jeszcze tak z miesiac go trzymac a potem zmienic na inny i chodzic 5 razy w tygodniu wiec jak mozecie to napiszcie mi dobry trening i w jakie dni mam cwiczyc czuli jakie dni mam miec wolne no i jakie cwiczenia i ile seri i ile powturzen jak cos jeszcze nie wiecie to pytajcie dzieki nara
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odtluscic brzuch!?!

Następny temat

Dlaczego w czasie ćwiczeń puchnę?

WHEY premium