SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak lepiej?:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 976
ema mam pytanie, który sposób będzie efektywniejszy:

1.robienie co 2 dni tenignu domatora czyli wszystko w jendym treningu czyli coś takiego podczas treningu
1.Pompki płasko(dowolna z podanych wersji)-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni.
2.Pompki głową w dół(nogi na podwyższeniu-rys.5)-4-5 serii x do zmęczenia- ze zmiennym rozstawem dłoni.
3.Pompki na taborecie(F)-3-4 serie x do zmęczenia
4.Pompki boczne(rys.7)2-3serie x do zm.
5.Pompki przy ścianie(rys.2)2-4serii x do zm.
6.Pompki w podporze tyłem(G)2-4serii x do zm.
7.Przysiady(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
8.Wspiecia na palce(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
9.i 10.-dwa wybrane ćwiczenia(C-F)na mięsnie brzucha po 4-5 serii x do zm.
11.Unoszenie tułowia z leżenia przodem-4-5 serii x do zm.
12.Uginanie ramion w ciężarem stojąc(ciężar zamiast ekspandera)-4-5serii x do zm.

2. czy podzielenie tego treningu co 2 dni inne partie mięśni, powiedzmy że 3 dni w tygodniu(pom, śr,pt) i np tak:
PON
1.Pompki płasko(dowolna z podanych wersji)-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni.
2.Pompki głową w dół(nogi na podwyższeniu-rys.5)-4-5 serii x do zmęczenia- ze zmiennym rozstawem dłoni.
3.Pompki na taborecie(F)-3-4 serie x do zmęczenia
4.Pompki boczne(rys.7)2-3serie x do zm.
5.Pompki przy ścianie(rys.2)2-4serii x do zm.
6.Pompki w podporze tyłem(G)2-4serii x do zm.
ŚR
7.Przysiady(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
8.Wspiecia na palce(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
9.i 10.-dwa wybrane ćwiczenia(C-F)na mięsnie brzucha po 4-5 serii x do zm.
PT
11.Unoszenie tułowia z leżenia przodem-4-5 serii x do zm.
12.Uginanie ramion w ciężarem stojąc(ciężar zamiast ekspandera)-4-5serii x do zm.

czy może też jakoś inaczej podzielić czy też inne dodać/zamienić jakieś inne ćwiczenia :)

czekam na odp ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 976
aa i tak przy okazji to mam hatnle jedną więc możecie pomyśleć coś na jakimis innymi ćwiczeniami
i tak btw. to jak robie serie jednego ćwiczenia i ją skończe to potem mam przejść do następnego czy te wszystkie serie najpierw dla jednego ćwiczenia a potem znowu kolejne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Ćwiczenie całego ciała na każdym treningu jest lepsze, ale plan przeładowany na maxa. Odiedź dział "trening w domowych warunkach" i poczytja, popytaj, tam dawaj plany do oceny.

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze ocencie

Następny temat

20kg w wyciskaniu po 5 miesiacach? oceniajcie

Wiecej