SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

jak dawkowac megace?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10891

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6268
posiadam 1 butelke megace i chcialbym sie dowiedziec o jego dawkowanie, waze 68kg, 175cm, 21 lat tylko prosze nie komentowac tego specyfiku prosze tylko o rozpiske dawkowania zalezy mi na masie mam do tego gainer carbo i kreatyne wiec komentarze typu ze mnie zaleje tluszczem bede nie na miejscu patrzac na moja wage pzrd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1991 Wiek 104 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14996
To chyba nie w tym dziale, bo to nie doping... To tylko na pobudzenie apetytu o ile się nie mylę
1

rotfolol i uj

napisał(a)
Początkujący
mylisz sie
napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1991 Wiek 104 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14996
DAWKOWANIE:
Doustnie. Przed podaniem zawiesinę należy dokładnie wymieszać. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.

http://www.sfd.pl/Megace-t249995.html

Jest przecież wyszukiwarka.. Wbijasz megace i pozamiatane...

Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2009-02-02 18:17:26

rotfolol i uj

napisał(a)
Początkujący
10ml bedzie ok czy za duzo?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41928
dział dobry, tylko po co Ci megace?

komentarze typu ze mnie zaleje tluszczem bede nie na miejscu patrzac na moja wage

mylisz sie, tłuszczem to Cie może zalać bez względu na to ile ważysz, wystarczy ze dieta bedzie z dupy

zrób sobie diete i nie myśl o megace, dla własnego dobra
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5619
nie doping ale farmakologiczna substancja na recepte pod co bys to przypiol jak nei pod doping

10 ml na czczo przed sniadaneim i apetyt na caly dzien murowany
gdyby nie kopalo jak trzeba po tygodniu to wez 15 ml
niektorzy wala 30 ml ale po co ladowac az tyle jak 10 moze czesac

Jesli Ci pomogelm daj Soga ;]

http://s2.onlyfight.pl/info.php 

napisał(a)
Początkujący
no i oto mi chodzilo dzieki wielkie
napisał(a)
Znawca
GelSSon napisałem "o ile się nie mylę"...
Zwracam honor i po sprawie.

rotfolol i uj

napisał(a)
Początkujący
pudzian89 chodzilo mi oto ze jestem suchy i nawet gdyby mnie troche zalalo to wyjdzie mi to na dobre przynajmniej zakryje zebra a w moim przypadku latwiej zrzucic mase niz ja zdobyc uwierz mi

Zmieniony przez - xapatan w dniu 2009-02-02 18:22:27
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5619
edit:
spuznilem sie ael masz odpowiedz co do dawki
PS
mam nadzieje ze masz 18+ bo ankiety nikt nei wolal

Jesli Ci pomogelm daj Soga ;]

http://s2.onlyfight.pl/info.php 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koniec z koksem pomocy

Następny temat

meta+prop+npp

Jakie węglowodany wybrać? Trening na masę - 5 złotych zasad Łukasz Sosiński - ocena sylwetki Pigwa i jej cenne właściwości Węglowodany w trakcie treningu: tak czy nie? Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka Fit Family - Kasia i Damian Wiórki kokosowe vs. pestki z dyni - porównanie okiem dietetyka