SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jajecznica

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 869
niestety jajka lubie tylko pod postacia jajecznicy, moje pytanie dotyczy bialka po przyrządzeniu jajecznicy, czy takie bialko ma jeszcze jakas wartosc? a moze ktos ma jakies fajne pomysly na smaczne spozycie jajka a w zasadzie bialka?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Jem srednio 2 jajka dziennie przez caly tydzien. Dorosly czlowiek moze zjesc ich 3 na tydzien. Czy na serio ćwiczący mogą zjeść ich aż tak dużo? Czy ilość jajek może wzrosnąć z 3 do 14? Czytalem na SFD ze niektorzy jedza ich jeszcze wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7096
mysle, ze wartosci odzywcze jajka w postaci jajecznicy nie ulegaja zbytnio zmianie. ja jajecznice robie na cebulce z szynka, a na koniec musowo dodaje ser zolty w kostke i troche ketchupu.
sprobuj jajka na twardo (pokrojone w kosteczke) z tunczykiem, majonezem (troche) i jakis sos ze sloika. to jest dopiero pycha....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ubij białko na pianę, dodaj delikatnie żóltko(chyba, ze nie jesz żóltek), odrobineczka maki(tez wymieszaj)wrzuc na patelnię teflonową i masz coś ci się zwie grzybek i jest dobre:) sczególnie z sokiem:)truskawkowym)

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7096
smoczek, no ale chyba cos slodzisz te bialka, czy chociaz zoltka (mozna z cukrem utrzec)? bo tak np. samo ubite bialko+maka usmazone...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 869
chyba sprobuje tego grzybka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja uwielbiam jajecznicę ze szczypiorkiem i z rzodkiewką
Jajka jem w całości, nie uznaję jajka w postaci samego białka... no ale ja jestem szczupły, więc troszkę więcej tłuszczu mi nie zaszkodzi.
Prawdziwym moim przysmakiem są jednak jajka na miękko... i tyle.
Pozdrawiam,
Arek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wypijam dziennie od 3 do 10 jajek całych kurzych, do smaku można przywyknąć z tym, że żeby pić to piję tak, żeby do gęby więcej iż jedno żółtko naraz nie wpadało
3 jajka to 1 szklanka , tłuszcz mi nie zaszkodzi bom jest chudy


Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh:) faktycznie lepsze posłodzone, ale nie musi być:)
a jak ktos sie tak bardzo boi ww prostych to są słodziki do smażenia, pieczenia itp:)A jak masz ochote to możesz posolić, alebo dodać pieprzu, albo co Ci się zamarzy(hmm, choćby szczypiore) i juz jest cos innego:)
pozdrawiam:)

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Całe jajka są w porządku jezeli pragnie się nabrać wagi za wszelką cenę. Natomiast tłuszcze zwierzęce w obecności nadmiaru węglowodanów odłożą się w postaci tłuszczu zapasowego (chyba że to dieta Kwasniewskiego i węglowodanów jest za mało).

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 869
nie chce przybrac na wadze, z tego co zrozumialem z twojej wypowiedzi atomic to polecasz spozywac raczej tylko bialko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Tak jezeli zależy Ci na redukcji/utrzymanu wagi lub przyroście wyłącznie masy mięśni.

Moderator Odżywianie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALKOHOL... A KULTURYSTYKA

Następny temat

1.KAWA2.Odzyfka :>

Wiecej