SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

jabłczan przed czy po..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 668

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1056
Witam. jakis rok temu stosowałem jabłczan kteatyny olimpu i jedną z dawek brałem bezpośrednio przed treningiem, ogołem rezultaty cyklu były zadowalajace lecz jak czytam jak ludzie to brali to wiekszosc łykała kapsy po treningu. ma to znaczenie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 117946
to dzial odzywianie, a nie suplementy, ostatecznie masz temat pojedyncze pytania
odpowiadajc na Twoje pytanie, lykaj rano i po tren lub przed i po tren
napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 56364 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 184874
najlepiej przed i po jeśli masz wybierać po i j/w

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tempo nabierania masy

Następny temat

pulsometr z sygnalizacją interwałów

Bo zawsze znajdzie się ktoś większy... Bo zawsze znajdzie się ktoś większy... Szymon Łada - ocena sylwetki Szymon Łada - ocena sylwetki Trening nóg - podstawowe zasady dotyczące treningu nóg Trening nóg - podstawowe zasady dotyczące treningu nóg Kiedy nie sięgać po anaboliki? Kiedy nie sięgać po anaboliki? Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka 01-04.12.2017 Mistrzostwa Świata w Fitness - Biarritz, Francja 01-04.12.2017 Mistrzostwa Świata w Fitness - Biarritz, Francja