SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaa89/blog/redukcja i poprawa sylwetki podsumowanie str.27 i 28

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
2 jajka to 16gr białka. ZA MAŁO. SZCZEGÓLNIE na redukcji, gdzie powinna być wyższa podaż białka... U mnie z siłą było przeciętnie, ale ja byłem na LC na granicy CKD (ketoza była ). Teraz robię coś ala recompo, więc nie narzekam specjalnie.
Scorch nie ma w zasadzie żadnych efektów ubocznych, co się BARDZO chwali (może CIUT większa potliwość i tyle), a co do działania to biorę 6. dzień na razie, więc się nie wypowiadam...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5276
No ja tez zastanawiam sie nad jakims spalaczem silneijszym,ale nie wiem czy teraz oplaca sie go kupowac czy dopiero jak jeszcze nizej zejde z waga.Hmm..tego bialka rzeczywiscie troche brakuje,moze zarzucic jakies bialko do uzupelnienia??

Zmieniony przez - jaa89 w dniu 2008-05-06 11:44:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Lepszego białka niż w jajku nie znajdziesz. Daj 3, a najlepiej 4.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5276
Mam takie pytanie,czy po treningu moge zjesc platki owsiane z mlekiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
jaa89
Ale z Ciebie kombinator :P
Po co tak sobie zycie utrudniac z tymi posilkami po treningu "najlepszy" jest ryz+cyc i nie ma co zbytnio kombinowac.
A co do tych jajek do omletu to moim skromnym zdaniem jak dajesz wiecej niz dwa to dawaj bez zółtek.Pozatym ja daje dwa jajka i porcje whey'a wiec mieszcze sie w granicach 35 g białka plus białka rosline z platkow.

Co do wypowiedzi radosuaf'a
Proponuję 150g sera + trochę mleka lub maślanki, wymiksować (możesz odrobinkę cynamonu np. dodać dla smaku) i chlup!

Pyszna sprawa sam tak robie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5276
hehe Pizam ja kombinuje tylko jak mi zabraknie jakiegos skladnika do posilku,tak bylo dzisjaj braklo mi piersi i zapomnialem kupic,i dlatego tak sie pytam czy moze byc taki posilek jak platki owsiane z mlekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Moim zdaniem srednio.
Rybka,tuna z puszki.Pozatym masz chyba gdzies w okolicy 3km jakis sklep, troche ruchu sie przyda ,jakis rowerek czy tez bieganko ;p
pozdro
serek zjedzony
ZMA(apteczne) i spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Z mleka 30gr białka to litr. A wtedy jest już sporo cukrów... Generalnie jak robisz masę i wlejesz w siebie litra to OK . Na redukcji nie polecam.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5276
Kurde,dzisjaj do szkoly zapomnialem posilku wziac z domu i musialem sobie kupic bulke z serem żółtym,salata i ogorkiem.Chyba tragedii nie bedzie z tego powodu co??;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
JEDNO odstępstwo od diety to nie problem. Pamiętaj też, że zawsze lepiej coś zjeść (w miarę wartościowego, nie np. landrynki) niż nie zjeść .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobry trening

Następny temat

Trening mięśni brzucha do oceny

WHEY premium