SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ja chcę podskakiwać

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez zaborek z działu Sporty Extremalne.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć ziomy ;) jeżdże sobie na rowerze (normalny góral za pincet pln) nałogowo codziennie od 3 lat i mam już kurcze dużo siły i chęci i kurcze wogóle jest fajnie tylko że mnie jedna rzecz normalnie wkurza NIE MOGĘ PODSKOCZYĆ TYLNIM KOŁEM NIE WIEM DLACZEGO < PROSZĘO POWAŻNE WSKAZÓWKI PLIZZZZZZZZZZ !!!!!!

.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
musisz się pochylić nad kierownice stary a potem nogami próbować unieść tył.
następnie zgraj podnoszenie przodu i tylu równocześnie i wyjdzie:D
ja się tego nauczyłem w 2 dni :D
z tyłem miałem kłopoty ale dałem rade :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1425 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33922
hehehe

(E)kwador.
http://www.pajacyk.pl 

Trzeba go loć, ale w morde go loć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
trzeba nacisnac przedni hamulec ot cala filozofia

*** Turbo Wiśnia tak to ja ***
**Moderator Dzialu Sporty eXtremalne**

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=72371&forum_id=134&Topic_Title=&forum_title=Sporty Extremalne

Doradca w dziale Sporty Extremalne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" -Albert Einstein

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
A ja też mam taki problem tylko że chciałbym podskoczyć na 5-7 cm (tyle mi wystarczy) ale niemogę się nauczyć bunnyhopa czy jest jakiś inny sposób skakania???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117
Jest tylko jeden sposób ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Kiedyś wyjdzie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
Ewentualnie możesz zainwestować w SPDki (Shimano M520 + buty Shimano MT31 tak jak ja jeżdżę - 300zł). To bardzo ułatwia sprawę, ale tu z kolei musisz ćwiczyć szybkie wypinanie, bo gleba może być duuużo bardziej bolesna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Hmmm. Jeśli nie możesz podskoczyć tyłem to popełniasz jeden kluczowy błąd a mianowicie trzymasz luźno ręce, musisz przy podskakiwaniu mocna trzymać się kierownicy oczywiście gripów :D i kręcąc je do przodu na duł patrząc z boku tak jak idzie wskazówka zegara wtedy będziesz podnosił tył, no i oczywiście możesz używać przedniego hamulca o czym pewne wiesz że przy hamowaniu przodem podnosi tył, tylko cała czynność musi być bardzo zgrana żebyś nie pocałował gleby, na pewno po treningu będziesz umiał podskakiwać. Życzę powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
debyl??

Zmieniony przez - yogidogi w dniu 2010-02-17 11:03:22

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ten temat to jest jakaś prowokacja???

No, panowie bądźmy poważni - bez przesady...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1871
Chłopie napni nogi i rozpychaj się miedzy pedałami a kierownicą i ugni nogi takie coś to pikuś;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto mieszka w Chicago?

Następny temat

Kolana

WHEY premium