SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

izotek , wątroba

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15340
sory ze kolejny temat o izoteku ale sprawa jest dosyc indywidualna ,a mianowicie bylem u dermatologa i mi powiedzial że wątroba jest w dość słabym stanie , nie ma tragedii ale pod izotek musialo by byc lepiej , wyniki na zdjęciu poniżej... Pytam Was a nie w jakiś działach zdrowie czy cos bo wiem że ogarniacie i wątrobe i izotek... Czym Waszym zdaniem jestem w stanie to podleczyc ? Starczy hepatil albo essentiale czy jest konieczny jakiś wynalazek na recke ?


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
dokup na alledrogo ostrosept plamisty kosztuje grosze i też daj w dobrej ilości też pomoże,poza hepa oczywiście

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10031
ja po 8 mies na izo - 80mg/ed mialem takie same wyniki jak przed... wiec imo to trochę smieszne ale kup heparegen + inne zioła, zjedz przed miecha i idz na badania

Zmieniony przez - Maciek84 w dniu 2012-12-13 20:15:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Badania nie sa złe.GPT to nic innego jak po prostu ALAT ang/ glutamic pyruvic transferase/ a GOT to ASPAT. Niewielkie przekroczenie bez wpływu na zdrowie.Heparegen do tego uwazaj na cukry proste .Glukoza troche za wysoka jak na czczo. Powtórz za 5-6 tygodni jak nie spadnie zrób dla pewnosci krzywa cukrowa. Troche diety niskoweglowodanowej i mniej tłuszczu zwierzęcego. Bedziesz zył.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15340
Dziękuje za odpowiedzi panowie , wbijam po sogu jak wejdą :) wiem że bede żył tylko po prostu lekarz ma problem , chodze prywatnie wiec pewnie dla siana chce przeciagnac wizyty ale co mam zrobic... Myślicie że hepatil coś tutaj zdziała , czy konieczny jest heparegen ? ponoc hepatil działa odbudowująco ?


edit: sog wszedl jeden , nie wiem dla kogo... :/

Zmieniony przez - k0x w dniu 2012-12-13 22:29:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Heparagen mimo wszystko przyda Ci się nawet do stosowania podczas kuracji izotekiem. Popytaj w aptece często można wyrwać bez recepty.

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2012-12-13 23:07:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15340
Czyli Heparagen wygrał , wszystko jasne :) Bez wazeliny Aras żeby zaraz w dziale beki nie kręcili ale właśnie na Twojej odpowiedzi mi zależało bo czytalem kiedyś że miałeś problemy z wątrobą przez balety w młodości... Dzięków

edit: sog nie wchodzi , dawalem juz wczesniej w dopingu.. :/


Zmieniony przez - k0x w dniu 2012-12-13 23:45:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Ten doktorek mógł od razu Ci wypisać reckę na hepe, jeśli nie ogarniesz jej w aptece to daj NAC w dawce 1200-1600mg wg mnie regeneruje wątrobę równie dobrze jak hepa.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15340
On mi dał skierowanie do hepatologa z tej samej prywatnej kliniki , także wiesz o co chodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Hehe to faktycznie nabijarnia sianka ostra

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
bralem kiedys izotek. troche bardziej mi podbilo wyniki wątrobowe, trojglicerydy podobnie mialem jak Ty wiec organizm podobnie zareagowal jak w Twoim przypadku. bralem heparegen mimo iz przy tak delikatnym podbiciu wynikow wcale az tak silny lek nie jest potrzebny. miewalem parokrotnie przekroczeone normy od antka chociazby. wtedy heparegen pokazuje ze dziala na serio dobrze w tym przypadku zwykly hepatil badz tez tanszy odpowiednik z tą samą subst. wytarczy. a odsylanie do hepatologa w celu zerzniecia z kasy doslownie. wypij 2-3 piwka a bedziesz mial podobny wynik. jak Ci sie uda to dostaniesz heparegen bez recki. troche kosztuje ale to dobry lek. szybko postawi Ci wątrobe na nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Na takie rzeczy jak heparegen nie ma co oszczędzać lub sobie żałować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl dla początkujących

Następny temat

Ph na wycinkę

WHEY premium