SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

iza- pierwsze podsumowanie str 1

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1743

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1752
Postanowiłam założyć nowy uporządkowany dziennik, ponieważ na początku nie wiedziałam co i jak i trochę tam nabałaganiłam, także tutaj postaram się prowadzić w miarę schludnie

Zaczynając od początku 29.07:
Waga : 56
Wzrost : 164
Obwód w biuście : 85
Obwód pod biustem : 77
Obwód talii w najwęższym miejscu : 70
Obwód na wysokości pępka : 79
Obwód bioder : 91
Obwód uda w najszerszym miejscu: 50,5
Obwód łydki : 34
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: piłka nożna 2 x tydz, nie w każdym
Co lubisz jeść na śniadanie: owsiankę
Co lubisz jeść na obiad : zupy, pierś gotowana, ryba, ryż, ziemniaki, makaron,
Co jako przekąskę : owoce, marchewki,
Co jako deser : owoce, jogurty musli
Ograniczenia żywieniowe : brak, lub nieznane
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz : tak
czy bierzesz tabletki hormonalne : nie
implant antykoncepcyjny (nexplanon): nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: aerobic, sporty drużynowe
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : brak

Załączam zdjęcia z dnia : 5.07 oraz dzisiejsze czyli 29.08
chciałam dodać, że diety się trzymam od miesiąca

Proszę was o obiektywną ocenę, czy są jakiekolwiek rezultaty, dzięki wielkie :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1752
no i moje dzisiejsze posiłki

napisał(a)
Początkujący
i od razu chciałabym się zapytać o dwie rzeczy:
- w jaki sposób można zmieniać nazwę tematu ( widzę u niektórych np. : redukcja podsumowanie 42 str. )
- i czy można w jakiś sposób usunąć mój stary temat ? ( http://www.sfd.pl/proszę_o_pomoc_początkująca-t876533.html#post4 )

dzięki za odpowiedzi
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 7441 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 193348
tutaj składa się prośby o skasowanie/zmianę tematu dziennika
http://www.sfd.pl/Zmiany__propozycje__skargi_DO_MODERATORÓW-t823254.html

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2012-08-29 20:09:18
napisał(a)
Początkujący
jutrzejsza miska

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4467
Ale ci brzuszek zleciał w tak krótkim czasie powodzenia
napisał(a)
Początkujący
dziękuję za komentarz, wiele dla mnie znaczy, daje wielkiego motywacyjnego kopa :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 31011
No, fajnie że się ogarnęłaś życzę powodzenia.
I nie zapominaj o ćwiczeniach na hiperlordozę i uważaj na plecy (tak mówię, bo też mam
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 31011
.

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-08-30 08:08:56
napisał(a)
Początkujący
31.08

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 13783 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 111957
co to kurna za batoniki moim zdaniem w dzisiejszej misce brakuje ci wartościowego jedzenia... jakieś tu batoniki, kurczak pewnie z marketu, a serek wiejski też nie należy do najlepszych źródeł białka bo jest przetworzony, czy to normalnego jedzenia nie ma? chyba czas na zakupy, czytaj dalej co jedzą ladies
warzyw zielonych nie wliczasz

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-08-30 22:25:45

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięsnie jak flaki 2

Następny temat

OTYŁOŚĆ A REDUKCJA Z SUPLEMENTEM

Kai Greene w nowej odsłonie Kai Greene w nowej odsłonie Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę! Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Jakie pralinki jeść na diecie? Jakie pralinki jeść na diecie? Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie? Alicja w krainie szampana Alicja w krainie szampana Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie