SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

instruktor

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1000

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10624 Napisanych postów 43728 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Cześć dawno mnie tu nie było i teraz przychodzę z pytaniem ile kosztują kursy instruktorskie żeby móc pracować na siłowni oraz w jakim wieku można je zrobić.

PS. Czy można pracować jako "instruktor" na siłowni bez papierów jeśli to silownia mojego ojca. Mam 15lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1393 Napisanych postów 44440 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 431596
http://www.sfd.pl/KURSY_INSTRUKTORSKIE__polecane_przez_SFD.PL_-t843201.html 

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 749 Napisanych postów 37108 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 191297
z tego co wiem to chyba legalnie można dopiero pracowac od 16l nie wiem czy coś sie w ustawie zmieniło , i to nie na cały etat chyba(8godz)

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-10-11 21:47:28
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1393 Napisanych postów 44440 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 431596
zeby byc instruktorem trzeba byc pelnoletnim poniewaz trzeba miec srednie wykształcenie , z calym szacunkiem ale w wieku 15 lat to Ty jeszcze malo wiesz

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 749 Napisanych postów 37108 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 191297
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5098 Napisanych postów 135238 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 845547
poza tym jak twoj tata prowadzi silke, to powinien wiedziec co i jak? chyba, ze nie pytales jego, bo obecnie dzieci wola w necie z kims pogadac niz z rodzicem...
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10624 Napisanych postów 43728 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Wiem że jeszcze mało wiem ale myślałem żeby za rok pracować w wakacje to wtedy mój tata zaoszczędziłby około5000 zł. On uważa że to dobry pomysł ale nie był pewny czy od 16 cz18 można pracować
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5098 Napisanych postów 135238 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 845547
akurat oszczedzanie na instruktorze nie jest zbyt dobrym pomyslem jezeli chodzi o renome firmy.
Poza tym jakbym zapisal sie na silke w wieku np 30 lat i 15 latek mialby mnie instruowac to z lekka bym nie mial do niego zaufania jezeli chodzi o wiedze i kompetencje.
napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 17188 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47901
a studia instruktorsko-trenerskie jeszcze dobrze by mieć
napisał(a)
Ekspert
TomaQ wiem ze to troche dziwne jak gówniarz cię instruuje ale to mi sprawia wielką przyjemność np. jestem ''instruktorem'' dla wielu znajomych co chodzą na siłowni i ja jestem zadowolony bo mi to sprawia przyjemność a oni są zadowoleni z efektów. Obecny trener idzie na emeryture (jest byłym kulturystą-nie che go obrażać w necie ale on jest gówniany, mój tata go zatrudnił bo to znajomy, i nawetmój tata mówi ze on jest słabym trenerem.) a jesli chodzio renome firmy to u nas w miesćie są tylko 2 siłownie i chodzi się do tej co bliżej. więc powielam pytanie ile trzeba miec lat zeby byc instruktorem, i ile to kosztuje
napisał(a)
Ekspert
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mała Ciekawostka, Zmeczenie

Następny temat

Nowy trening

Wypadanie włosów - przyczyny, zapobieganie Wypadanie włosów - przyczyny, zapobieganie Sylwetki, które motywowały nas w kinie Sylwetki, które motywowały nas w kinie Białkowe "ptasie mleczko" w wersji light Białkowe "ptasie mleczko" w wersji light Angelika Podwiązka  - ocena sylwetki Angelika Podwiązka - ocena sylwetki Jakich produktów nie wolno przechowywać w lodówce? Jakich produktów nie wolno przechowywać w lodówce? Kurkumina - superfoods w natarciu. Właściwości i badania. Kurkumina - superfoods w natarciu. Właściwości i badania. Forskolina suplement przyszłości - działanie i zastosowanie Forskolina suplement przyszłości - działanie i zastosowanie 15-letni kulturysta - Tristyn Lee 15-letni kulturysta - Tristyn Lee