SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

inner armour hard mass czy trec mass xxl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 390
Witam,
potrzebuję dokupić gainera, i zastanawiam się nad tymi dwoma. Treca miałem kiedyś, dawno. Efekty były, smak wanilii super. Wpadl mi w oko ten hard mass - nieco mniej białka, ale to nie problem, uzupelniam innym bialkiem i amino po treningu.
Czy ktoś próbował tego gainera waniliowego?
Z tego co przekopalem w internecie - hard mass ma ponoć dobry smak, ludzie narzekają na smaki - ponoć czekolada znosna. W skladzie sporo cukrow prostych - trec wypada lepiej.

Po okresie poszukiwań, polecany dość mocno jest UNS shocker.

Jak dla mnie smak jest ważny, kończe właśnie jednego gainera którego ledwo przełykam :/


Zastosowanie - przed i po treningu, uzupelnienie energii w i po pracy - a zapierdziel jest niezly i nie ma czasu na normalne jedzenie. O normalnej diecie mogę zapomnieć - to żeby uprzedzić komentarze "zacznij od diety". Cóż, taka praca, że czasem wygląda to jak 8h aerobik z mikro przerwami na oddech. Więc dodatkowe kalorie mile widziane, zwlaszcza zeby miec tą sile do treningu przed/po pracy.


Do meritum -
hard mass - 6.8kg, cena ok 175pln, sklad od biedy do przyjecia, smaki - nie wiem, a bardoz ważne
trec mass xxc - 4.8kg - 155pln, smak sprawdzony - super wanilia, działanie rónież.

Który lepszy w smaku - w skłądzie neco lepiej wypada trec (kreatyne mam osobno, więc to nie wyznacznik w skladzie)

Z gory dzieki za wszelkie konstruktywne odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
bierz tego :
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Mass_Activator-opis26680.html
za taką cenę lepszego nie znajdziesz
polecam smak- malina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 390
Cena to nie wszystko. Zastanawiałem się mocno nad trec'iem, do czasu gdy wpadlo mi w oko co innego. Jak napisałem - poza jakością - ważny dla mnie jest też smak. Ten produkt wydaje się ok, i jak piszesz że malina jest ok, może warto (przejadlem sie truskawka strasznie..), szkoda ze wanilia ma takie slabe opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
nie patrz na opinie - bo to są nie aktualne opinie dotyczyły drugiej niezbyt udanej serii
teraz jest nowa seria V3 sam osobiście próbowałem i polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brac?

Następny temat

łączenie suplementów

Wiecej