SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ilosc seri i powturzen na lydki i przedramiona??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 931

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
jak w temacie...
chodzi mi o ilosc seri i powt. na te dwie partie. celem jest masa oczywiscie...

pozdro

Zmieniony przez - daro_76 w dniu 2005-09-11 10:15:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 8751 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42589
powtórzenia 15-20 aż do palenia mięśniowego
seriie 4 powinny wystarczyć oczywiscie w 1 ćwiczeniu. Na przedramie 3ba dwa oczywiscie.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 5664 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62767
ja na przedramie robie 10-15 , a na łydki 15-20 :P

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33909
lydki 4x20
przedramiona 2cw 3x20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stanie na rękach

Następny temat

szerokie biodra?

Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Burgery z kaczki Burgery z kaczki Nandrolone w  podnoszeniu ciężarów Nandrolone w podnoszeniu ciężarów Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Żony Mr. Olympia Żony Mr. Olympia Dlaczego warto używać soli? Dlaczego warto używać soli? Trenuj jak profesjonalny kulturysta! Trenuj jak profesjonalny kulturysta!