SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ilość kalorii

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 578
mam 17 lat 180 cm i 70 kg

cwiczę splitt 3x w tyg(pon sr pia) do tego nogi 5x w tyg(trening koszykarski) i 3x w tyg chodzę na salkę gimnastykować sie :)

czy mógłby mi jakiś znawca doradzic ile kalori powinienem spozywac dziennie?? wg równania qazara(miał temat o ukladaniu diety)

70(waga) x 24 godz + 500kcal x 1.5(wspulczynnik aktywnosci)= 3270kcal

czy to odpowiednia ilość czy może powinienem jesc wiecej ?? proszę o pomoc ekspertów

za odpowiedzi dziekuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Do tego jeszcze pewnie wf w szkole współczynnik musi być wysoki, rozumiem chciałbyś złapać kilka kilo

Z postu Qaz'a dobrze obliczyłeś, spróbuj tej ilości kalorii i obserwuj co będzie się działo z organizmem i wtedy wprowadzaj ewentualne zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
spokojnie Ci wystarczy. I tak założyłeś najwyższy z możliwych współczynników

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
Jak będą efekty w postaci zwiększenia masy mięśniowej, obwodów to jedź tak jam masz. Natomiast jesli nie będzie szlo to dołuż więcej kalorii.

Ps. Pamiętaj zbyś po pierwszym ctkul jeśli przytyjesz np. 5 kg to żebyś dodał do bilansu dodatkowe kalorie aby organizm utrzymał wcześniej zdobytą masę i dalej ją zwiększał. Apetyt rośnie w miare rośnięcia.

Do szczęścia potrzeba ci tylko jeszcze przemuslanego treningu i abyś pamiętał o regeneracji.

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
No ale autor postu jeszcze wcześniej musi rozpisać diete, bo narazie ma makroskładniki tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 578
ok dzięki wielkie :) trening jest w porządku zasada : 1)klata-triceps
2)plecy-biceps
3)barki-przedramiona
1) pon 2) sr 3) pt moze byc nie ?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 578
a jeszcze teraz se przypomniałem zapomniałem dodac ze jestem ektomorfikiem czy to cos zmieni czy nadal polecacie 3000 kcal?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
Tak jak pisałem obserwój swoje ciało jak nie będzie przyrostów to dodawaj stopniowo kalorie aż zaczną pojawiać się efekty ciężkiej pracy na siłowni.

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 578
ok dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
"spokojnie Ci wystarczy. I tak założyłeś najwyższy z możliwych współczynników"

1.5 to współczynnik przy 6-7 treningach w tygodniu , kolega ma 11 więc czyż napewno 1.5 to najwyższy współczynnik ? po drugie wzory wzorami a życie życiem , dlatego polecam kontrolować na lustrze osiągane efekty i zgodnie z tym co widzimy i jakie zaplanujemy sobie cele modyfikować diete

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jogurt Almsana & chleb żytni Kołodziej - proszę o opinie

Następny temat

qazar mam do ciebie pytanie odnośnie posiłków i suplementacji okołotreningowej

WHEY premium