SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile tygodni na dopingu mozna byc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1469
Biorę testosteron 17 tydzien(przez 12 tygodni był enan 200mg co 5dni następnie propionat 100mg co 2. Dni. Jestem obecnie na wycince i chciałbym. Jeszcze z 4 tygodni poechac żeby nie byo dużych spadków. Czy będzie to bezpieczne tak długo być na testosteronie. Na odblok ma 3x5000hcg +tomoxifen 30 tabl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
mrWodoo
jakoś mnie nie przekonuje by w 8 tygodni zbudować coś co nie spadnie przez okres offu no ale swój 20 tygodniowy cykl dociągnę do końca, jeszcze 16 tygodni
A zawodowcem nie jestem i nie będę, ale na deski chcę stanąć - takie mini marzenie ;p



Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-06-29 08:35:23


Jeśli chodzi o 8tygodniówki lecisz na suchych środkach , winko depot tabletki, epistane, h-drol, oxandrolon, turinabol nawet trenbolon +proviron , efekt będzie możesz też robić combo znakomite combo tren +oxa+winko lub t-bol , proviron według uznania, hcg przez cały cykl 500iu eod. aż do pct.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
Jak lecisz hcg regularnie co ok 6-7 tygodni, to możesz jechać ile chcesz. Ino czym dłużej tym odblok cieszszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
mój ostatni cykl w ciągu trwa 4 lata z mostkami na 5 tyg zimą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1469
Nie brałem hcg itp w czasie kuraci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja ciągle na pierwszym cyklu jestem

Odblok lipa będzie. Prócz HCG ogarnij jeszcze clomid. Jak chcesz rozpiskę i dawkowanie do ankieta działu.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1469
To się teraz wystraszylem co robić jechać dalej 4 tygodnie czy wrzucać hch i zaprzestać brania teścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde tygodni heee ja bym tego niezliczyl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
kurcze dziadki po 30 albo mega dziadu po 40 to moga lecicec i dluggggggggggggggggggo. Jak prob dalej kreci to dalej wbijaj ewentualnie zmien testa i ogien. Stary czlowiek jestes po co chcesz odblok robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1469
Na enanie aptecznym libido lepsze. Propionat na mnie juz słabiej działa(moze osłabia turanabol i wino)chciabym pociągnąć jeszcze parę tygodni bo boje się o spadki. A odblok jak po co jak juz bym zakończył teścia. Dlatego moje pytanie czy bezpiecznie tak długo bo boje się o impotencie itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1469
Mój wiek 36lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie da się określić ile to jest bezpiecznie, powinno być ok z pct po takim cyklu, ale to dopiero się okaże po pct tak naprawdę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clenbuterol balkan 40ug

Następny temat

Melatonan 2 w czym rozrabiacie ?

WHEY premium