Znajdz stabilizator / ortezę

Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 15687 razy
  • Autor

ile mozna lezec w szpitalu po wycieciu migdalkow?

• Wuszy
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 9 lat
    • LPA: 406

Wysłano 04 lutego 2005 13:23

zgłoś naruszenie

ile mozna lezec w szpitalu po wycieciu migdalkow? w poniedzialek mam zabieg - chodzi o usuniecie bocznych migdalkow. niestety laryngolog nie byl zbyt skory do udzielania jakichkolwek informacji poza tym ,ze mam przyjsc nadczo. oritntuje sie moze ktos ile czasu po zabiegu bede musial zostac w szpitalu i po jakim czasie bede w pelni sprawny? i czy powinienem jeszcze o czyms pamietac np. co wziasc ze soba?
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 04 lutego 2005 13:27

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • ZASŁUŻONY
    jakryc
    • Na forum: 12 lat
    • Trenuje: kilka lat, z przerwami niestety.
    • LPA: 158206
    • Status:Specjalista

Wysłano 04 lutego 2005 13:27

zgłoś naruszenie
    w szpitalu...? ok. 4-7 dni (zalezy od rodzaju zabiegu, gojenia się).

• lobo
    • LPA: 73472

Wysłano 04 lutego 2005 14:07

zgłoś naruszenie
    w niektorych klinikach jezeli wszystko wyglada ok to wychodzisz juz na drugi dzien
    ja bylem w szpitalu ponad tydzien, bo zlapalem infekcje i czulem sie marnie
    jezeli wypuszcza cie wczesniej to zaopatrz sie w dobre srodki przeciwbolowe, bo troche boli szczegolnie w poczatkowej fazie gojenia
    .
  • Wuszy

Wysłano 04 lutego 2005 16:25

zgłoś naruszenie
    o k... tydzien czasu!!! myslalem, ze gora 2-3 dni. no to ladnie. ale co oni beda mi tam wogole robili jak je wytna??
  • michal cm
    • Na forum: 11 lat
    • LPA: 11702

Wysłano 04 lutego 2005 18:40

zgłoś naruszenie
    Wlasnie smieszne jest to ze nic ci nie bede robili, ale pytalem lekarza to powiedzial ze moga trzymac 7 dni to trzymaja bo niby jakas kase dostaja za to. Ja przesiedzialem tam wlasnie rowny tydzien do 5 dnia mialem lekka goraczke i dostawalem antybiotyk nie wspominajac juz o srodkach przeciwbolowych ktorych sie spewnoscia nalykasz bo bol jest bardzo nieprzyjemny nie mowiac o juz o jedzeniu ktore staje sie prawie niemozliwe, bol podczas jedzenia mialem jeszcze przez 2 tyg.
    A tak pozatym to pamietaj zeby nie szarzowac na drugi dzien po zabiegu, ja np. na drugi dzien odrazu wypadlem na dwor pilem jadlem i wogole jak sie okazalo moje dobre samopoczucie bylo efektem dzialania srodkow przeciwbolowych, co odczulem wieczorem. Generalnie wieczor 2 i caly 3 dzien byly najgorsze ale potem jest juz z gorki
    <<<<<LoL>>>>>
  • Wuszy

Wysłano 04 lutego 2005 19:14

zgłoś naruszenie
    a co polecacie do szamania? szpitalne zarlo to chyba mi najlepiej nie bedzie wchodzic, a nie sadze zeby specjalnie dla mnie cos pichcili. penie trza bedzie sie samemu zaopatrzyc.
  • michal cm
    • Na forum: 11 lat
    • LPA: 11702

Wysłano 04 lutego 2005 21:45

zgłoś naruszenie
    O jedzenie sie nie martw bedziesz dostawal takie delikatne zupki, zreszta bol bedzie tak uciazliwy ze jedzenie bedzie ostatnia rzecza o jakiej pomyslisz i strudem przelkniesz nawet te pare lykow zupy.
    <<<<<LoL>>>>>
  • lobo
    • LPA: 73472

Wysłano 04 lutego 2005 21:46

zgłoś naruszenie
    to nie jest jakas wielka operacja
    na nastepny dzien i tak pewnie bedziesz caly czas spal tak bedziesz zmeczony, dostaniesz tez kroplowke na poczatku
    a do jedzenia pozniej to bedziesz dostawal jajaka na mieko jakies zupy i glownie plyny przez kilka dni, zarcie w szpitalu jest podle...
    mozesz wyjsc ze szpitala wczesniej, niemniej w szpitalu mozesz liczyc na lepsze srodki przeciwbolowe podawane dozylnie, wiec nie warto
    .
  • Wuszy

Wysłano 10 lutego 2005 20:32

zgłoś naruszenie
    heh. wlasnie mnie wypuscili ze szpitala. opowiem jak bylo - moze komus sie przyda. po pierwsze - wspaniala obsluga- bylem w szpitali kolejowym w Miedzylesiu(wwa). Wszyscy pacjeci mowili ,ze tak milych i fachowych ludzi nigdzie jeszcze nie spotkali!. Zgadzam sie z tym w 100%. rano przyszedlem odrzu wieli sie do roboty. Zabieg srednioprzyjemny, ale praktycznie bezbolesny, jak bym nie byl nadczo to bym z 20 razy obrzygal pania dr, najgorszy wlasnie ten odruch wymiotny. zadnej kroplowki nie dostalem. tylko pare zastrzykow. po zabiegu jest maly problem: nie mozna przelykac sliny - tza wypluwac. troche sie zdziwilem bo rano wypilem tylko 2 szklanki wody, a caly dzien i noc musialem srednio co 10 min, oprozniac buzie bo juz slina sie nie miescila i zaczynala mnie dusic. Ciekawe bo wogole nie czulem pragnienia , ani glodu. Generalnie po Ketonalu - srodek przeciwbulowy - da sie zyc. o 3 w nocy wziolem nawet pare malych lyczkow wody! nastepnego dnia bylem w stanie przelknac sline - rewelacja! zjadlem nawet sniadanie - 2 kromki bulki i serek bialy. trwalo to jakas godzine, ale luz. obiadek i kolacja tez weszly. Zabieg byl w poniedzialek, dzis czwartek i mnie wypuscili do domciu. Na razie jak wszamie ketanol to moge newet niezbyt gloso mowic, ale jak rano sie obudzilem to niezle mnie nawalalo. Tak wiec trzeba szamac prochy i nie jest zle!
    Jak bedzie dalej - zobaczymy...
  • Beciaa
    • LPA: 530

Wysłano 11 lutego 2005 22:09

zgłoś naruszenie
    hmmm ... ciekawe ... bo ja mam 3 migdalek a mam 14 latek (teoretycznie juz go nie powinnam miec ) ten migdal nie jest za duzy (narazie w niczym nie przeszkadza) i nie wiem czy go usunac, bo wszyscy znajomi odradzali ... i wlasnie nie wiem ... poradzcie cos !
  • Wuszy

Wysłano 12 lutego 2005 16:13

zgłoś naruszenie
    nie jestem lekarzem, ale jak w niczym nie przeszkadza to po co wycinac? Szkoda nerwow. Pamieta moze ktos po jakim czasie mozna mowic i jesc bez srodkow przeciwbolowych? Bo na razie to mi troche ciezko przychodzi. i tak wogole to jakie srodki sa najlepsze tzn. najmocniejsze? Co polecacie?