Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 51747 razy
  • Autor

ile kg mozna schudnac w ciagu miesiaca

• kicia_ik
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 6 lat
    • LPA: 22

Wysłano 14 listopada 2007 10:05

zgłoś naruszenie

witam ja mam takie pytanie ile realnie moge schudnac w ciagu miesiaca przy diecie wysokobialkowej chodzac codziennie na silownie cwicze po 4 godziny za kazdym razem,do tego codziennie rolletic 1 godzina i suplement diety animal cuts free,3 litry wody dziennie 2 x w tygodniu sauna.czy ktos potrafi okreslic ile moge zgubic?

Waga: 70

Wzrost: 159

Obwód klatki: 100

Obwód ramienia: 30

Obwód talii: 90

Obwód uda: 56

Obwód łydki: 38

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 39%

Aktywność w ciągu dnia: praca.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: silownia 4 godz dziennie,rolletic 1 godz dziennie

Odżywianie: dieta wysokobialkowa

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: 4 godz dziennie silownia, 1 godzina rolletic 2 x sauna w tygodniu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: wczesniej therma line II teraz animal cuts free

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: cale zycie jestem na diecie i nigdy nie wychodzi
  • Wysłano 14 listopada 2007 13:30

zgłoś naruszenie
    Polecamy zaufać naszym specjalistom, dobierając plan treningowy, plan odżywiania czy suplementację, potrzebujesz indywidualnego podejścia. Poproś o przygotowanie planu dla Ciebie http://potreningu.pl/plany. Profesjonalny, kompletny plan: diety + treningi + suplementacja, już od 149 69
  • chwilowy
    • Na forum: 11 lat
    • LPA: 42219

Wysłano 14 listopada 2007 13:30

zgłoś naruszenie
    jak rozumiesz pojecie "dieta wysokobialkowa"? wpisz przynajmniej ilosci bialka, wegli i tluszczu na dobe.

silownia 4 godziny dziennie to absurd - ale tez napisz co robisz na tej silowni.

zdrowo powinno sie chudnac do 1 kg tygodniowo, przy wiekszych zapasach tluszczu mozna troche szybciej - ale TROCHE - inaczej spada za duzo miesni w stosunku do tluszczu.
    chwilowy
  • Rothen
    • Na forum: 9 lat
    • Trenuje: 14 lat piłka nożna , 8 lat siłownia
    • LPA: 45219

Wysłano 14 listopada 2007 21:25

zgłoś naruszenie
    im wolniej trwa cały proces tym większe prawdopodobieństwo utrzymania efektów.
    Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
  • kicia_ik

Wysłano 15 listopada 2007 07:18

zgłoś naruszenie
    nie wiem dokladnie ile tluszczu wegli spozywam w ciagu doby bo dieta zostala mi nazucona jem 5 posilkow dziennie w tylko w dwuch z nich jest tluszcz pozostale to warzywa gotowane na parze nie doprawiane i platki owsiane na wodzie,z bialek to piers z kurczaka,dorsz,tunczyk,bialka jajek
  • kicia_ik

Wysłano 15 listopada 2007 07:20

zgłoś naruszenie
    na silowni jezdze najpierw 40 min na rowerze,potem po 4 serie 16 ruchow cwiaczenia na miesnie skosne brzuch, na brzuch ,na wewnetrzna strone ud, zewnetrzna strone ud ,namiesnie łudek,klatki piersiowej,biceps i triceps w ciagu tych 4 godz na siolowni robie cwiczenia na calym sprzecie jaki jest na silowni
  • kicia_ik

Wysłano 15 listopada 2007 07:30

zgłoś naruszenie
    i na koniec tez jade jeszcze na rowerze 30 min
  • chwilowy

Wysłano 15 listopada 2007 14:52

zgłoś naruszenie
    dieta mi sie nie podoba - typowa dieta dla kulturysty na koksie.
    znacznie za malo tluszczu, za malo urozmaicone zrodla bialka - tak na pierwszy rzut oka.

trening tez mi sie nie widzi - maks czas na silowni z aerobami po treningu (jesli bediesz je robic) to 1:30-2 h (wyjatkowo).
    powinnas koncentrowac sie na podstawowych ruchach: przysiad, wyciskanie w lezeniu i staniu lub siedzeniu, wioslowanie w opadzie sztanga lub na wyciagu poziomym, sciaganie drazka wyciagu pionowego do klatki, prostowanie tulowia z opadu. w zasadzie tyle wystarczy na poczatek.

przed treningiem kilkunastominutowa rozgrzewka ogolna - w tym moze byc rowerek, zasadnicze aeroby albo po treningu, albo w dni bez silowni. zakres od 15 minut do godziny, stopniowo zwiekszany.

na razie takie uwagi tylko, bo nie wiem czy jestes gotowa na zmiany?

chwilowy
  • kicia_ik
    • Pochwały: 0

Wysłano 16 listopada 2007 09:01

zgłoś naruszenie
    gotowa na zmiany jestem jesli uwazasz ze jest to dieta typowa dla koksiarzy.dieta trening sostały mi narzucone w silowni przez trenerow potrzebuje diety na szybkie zrzucenie zbednych kilogramow a nie na to by wygladac na kulturystke .jestem zdesperowana bo za kazdym razem kiedy zaczynam jakas diete ona nie daje zadnych rezultatow za kazdym razem utrzymuje ja ok 2 tygodni i jesli nie chudne 2 kg to uwazam ze to nie ma sensu dlatego zalerzy mi na tym by szybko widac bylo efekty zebym przekonala sie ze warto i to dalo by mi kopa by nadal trenowac i wkoncu zmienic swoj wyglad gdybys mogl mi cos podsunac to byla bym wdzieczna
  • chwilowy

Wysłano 22 listopada 2007 14:23

zgłoś naruszenie
    przepraszam za zwloke.

sprobuj oszacowac ile kcal jesz teraz, i ile jaldas przed redukcja.

jesli chodzi o diete, chyba najoptymalniejsza jest ta:
    http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

jesli chodzi o trening, na poczatek, jesli masz mozliwosc wykonywania czegos takiego na silowni - chodzi o wolne stanowiska - cos takiego:
    http://www.sfd.pl/ROBIMY_FORM%C4%98_NA_LATO_2006_%2D_GRUPA_I-t246764.html

a jesli sie nie da, to inny trening calego ciala - wtedy cos ulozymy razem.
    aeroby tak jak napisalem wyzej.

przeczytaj, i pytaj, jesli sie da, to pomoge.
    chwilowy
  • kicia_ik

Wysłano 26 listopada 2007 07:33

zgłoś naruszenie
    witam otoz dieta ktora podales jest bardzo podobna do tej ktora ja mam z tym ze z miesa jem tylko i wylacznie piersi z kurczaka,trening na silowni jest bardzo intensywny jak juz powiedzialam wczesniej na silownie chodze codziennie teraz zmiejszylam dlugosc cwiczen cwicze 1.5 do 2 godzin diennie jak liczylam to dziennie zjadam ok 600 kcl,w tej chwili chudne mniej wiecej 0,5 kg dziennie wiem ze to nie dobrze ale jestem strasznie niecierpliwa wiec jak szybko nie widze efektow to rezygnuje teraz efekty widze schudłam już 4 kg i stracilam 17,5 cm w obwodzie
  • Rothen
    • Na forum: 9 lat
    • Trenuje: 14 lat piłka nożna , 8 lat siłownia
    • LPA: 45219

Wysłano 26 listopada 2007 14:33

zgłoś naruszenie
    najlepiej spadać 1kg na 1-2tyg , wtedy nie musimy się obawiać nasilonych negatywnych skutków odchudzania.
    Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.