SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

hcv

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 578

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43246 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
czy podwyższenie enzymów wątrobowych Alat do 219,Aspat do 160 jest bardzo niebezpieczne?Czy to już oznacza marskość wątroby?że mam hcv wiem od 10 lat.nigdy nie miałam tak podwyższonych enzymów ,najwyższe były o wartościach :alat 58,aspat 47 .zaznaczam,że nie piję alkoholu od paru lat bardzo się denerwuję,proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43246 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
To nie jest forum medyczne tylko sportowe . Udaj się do lekarza z takimi pytaniami .
napisał(a)
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 8685 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28842
Proszę się skonsultować z lekarzem. Na forum sportowym nie zajmujemy się leczeniem, ani diagnozowaniem chorób.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2069
Dziwi mnie ,że mając HCV nie jesteś pod stałą kontrolą Poradni chorób Zakaźnych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clenbuterol opinie

Następny temat

tarczyca

Problemy ze stawami - co robić? Problemy ze stawami - co robić? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Mąka kokosowa - właściwości Mąka kokosowa - właściwości Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Kiedy robić przerwę w treningu? Kiedy robić przerwę w treningu? Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki