SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

glukoza po treningu aerobowym?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
czy po treningu aerobowym trzeba uzupelniac braki glikogenu?wiem ze po anerobowym tak... stad moje pytanie.

no PAIN no GAIN

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 443
wiesz tak dobrze sie na tym nie znam ale to zalerzy chyba od tego czy trening jest intensywny...bo jezeli tak to wydaje mi sie ze 20-30g mozesz wziasc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
wegle proste tylko po treningu siłowym .Po samych aerobach , wysstarczy pełnowartosciowy posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja slyszalem ze po bo dobrym treningu (np areobowym) powinno sie pic glukoze w celu uzupelnienia glikogenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
być może źle słyszałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 443
ile osob tyle opiń...moim zdaniem ...czy jest to trning siłowy czy aerobowy...i jest to trening meczacy...to wtedy zwieksza sie zapotrzebowanie na glikogen tak jak to napisła sołtys...i moim zdaniem uzupełnienie tego braku glukoza jest odpowiednum wyjsciem
moge sie mylic...ale czy nasz organizm ma zakodowane czy po ciezkim wysiłku filzycznym (siłowym) czy tez siłowym,raz nalerzy brac glukoze czy nie...forma trenigu jest nieistotna..wazna jest intensywnosc..pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 443
po siłowym powinno byc aerobowym*

pomyłka w druku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
aeroby ładnie tyrają glikogen chociaż też zależy od celu, w jakim są aeroby wykonywane

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
wg mnie TRZEBA, przeciez przez pierwsza 20 min aerobow (np. biegu) zuzywamy wlansie glikogen dopiero potem przechodzi sie na tluszcz....
i co o tym powiecie?

no PAIN no GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
nic nie trzeba pełnowart. posiłek też uzupełni glikogen. zależy wszystko od celu. aeroby robione po siłce np. ok, powinno się. ale wykonywane w dni NT nie koniecznie

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 443
a cos bysciecie powiedzieli np na aeroby...jako rozgrzewke..chodzi mi konkrenie przed treningiem robic 6 weidera..dokladniej mowiac ...na skakance..(6 seri po 50) potem rozciaganie...potem 6 weidera...a potem trening siłowy...czy takie rozwiazanie jest dobre??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posilek potreningowy na rzezbie

Następny temat

Plisssss oceniajcie bardzo zalerzy mi na czasie ! ! !

WHEY premium