SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

glowa ;/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36015
przed wczoraj podczas biegania wieczorem cos zabolalo mnie z tylu glowy na dole..
bolalo ale bieglem dalej..
na drugi dzien glowa bola ale tylko jak potrzaslem nia
a dzis kreci mi sie w glowie dosyc bardzo...
co to mzoe byc

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Może być 1000 odpowiedzi, od przemęczenia i wrażliwości na zmiany ciśnienia poczynając po migrenę albo bóle wywołane stresem.
Jeśli to się będzie utrzymywać/nasilać, idż do neurologa i zrób podstawowe badania.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36015
ale to raczej od tego ze cos wtedy wieczorem tak ukulo mnie z tylu glowy... i bolala troche glowa a dzis mi sie kreci w bani... chyba ze to poprostu zbieg okolicznosci

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Opalanie i olej(oliwka)...?

Wiecej