SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gips + cwiczenia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
witam mam skrecona noge i zbytnio nie moge chodzic ale nie chce stracic formy przez 3tyg noszenia tego gipsu. mam w domu 2x13kg (hantle) czy by mogl ktos doradzic jakies cwiczenia.. albo czy bym mogl normalnie chodzic na silowniee? z gory dziekuje pozdrawiam :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 83

Wzrost: 187

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 5miesiecy

Uprawiane inne sporty: nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): w domu nie ( na silowni tak)

Dieta: utrzymuje

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: tak (mass up)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3085
Przy ćwiczeniach zlożonych wielostawowych może byc ciężko, tak samo przy wszystkich innych które wymagają pozycji stojącej. Żeby zachować równowagę wykorzystujesz nogi więc obciążasz dodatkowo co jest niewskazane jak masz gips :)

Zawsze możesz jakieś izolowane ćwiczenia porobić, uginanie hantla na przedramie, biceps uginanie w podporze o kolano, na triceps tez znajdziesz wiele cwiczen ktore nie wymagaja pozycji stojacej

Ja na Twoim miejscu siłownie bym sobie podarował chyba ze masz bardzo blisko lub podjeżdżasz samochodem z kimś - 3 tygodnie to nie jest strasznie długo, lepiej się troche cofnąć w postępach niż mieć problemy z nogą np przez pol roku pozniej.

Jeśli jesteś uparty to na lawce wyciskac dasz rade tak samo jak wiekszosc maszyn tez nie powinna zrobić Ci krzywdy.

Pozdrawiam, szybkiego powrotu do zdrowia zycze ;]

Trener personalny / psycholog

Jeśli pomogłem, albo dowiedziałeś się czegoś wartościowego - przyznaj SOG-a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
dziekuje dziekuje :) na silownie mam krok od domu :D wiec z tym nie ma problemu;) pozdrawiam:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o Pomoc w doborze treningu

Następny temat

Do oceny

WHEY premium