SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ginekomastia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
kumpel ma poczatkowe stadium gino wyczowa cos twardego pod sutkiem :( moze ktos doradzi mu jakie ma robic cwiczenia na klate i z jakim obciazeniem zeby dalej gino sie nie rozwijało!!(po odstawieniu koksow)--->dzieki za info

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
Jak cos bierze to może by w końcu zaczoł brać Nolve, jak gino występuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
brał nolve ale mowi ze i tak robi mu sie gino!!wiec nie wiem o co chodzi :( a koksy juz dawno odstawił

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
W ogóle jaki miał cykl. Jak się odblokował po cyklu?? A jak zaczęło występować gino, to ja zaczął przyjmować nolwe?? Ile czasu jest po cyklu?? A i czy na pewno ma gino a nie lipo??:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
cykl skończył miecha temu nolve brał w trakcie cyklu az do końca!!po cyklu wziął clomid!!ale kurde ta klata jego to za***iście kiedyś wygladała a teraz to prawie jak gino!!nie ma na to jakis cwiczen??nie wiem moze zeby gorne partie klaty lepiej wycwiczyc to moze nie bedzie to zauwazalne??nie mam pojecia!!

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
cos twardeg pod sutkiem- ale gino to nie cos twardego pod sutkiem , tylko otłuszczenie cyca, czyli wypchany do przodu cyc, cos ala panienka.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do sprawdzenia Deka+omka

Następny temat

CLEN antykatabolik- question

WHEY premium