SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gienus12 - mass and strenght

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 574613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21508 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870151
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Spoko zrobie

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Kurde, szkoda. Musiał być albo wysoki poziom albo faktycznie znów ocenianie woła o pomste do nieba... Czekam gdzieś na jakieś relacje, fotki bo pusto w necie póki co :(

Smacznego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Jedno wiem ze w klasyku juz nie wyjde. Weryfikacje ponaciagane znow. Gosc z mojej kategorii ktory jest mojego wzrostu na weryfikacjach mial 83kg i pisal o tym na fb. Drugi ktory totalny paralityk i nikt z nas go nie bral wogole pod uwage wygral moja kat i open. Ocenianir bylo śmieszne. Tak jak pisalem taki sport. S. Szymczuk pewnie fotorelacje da na fb. A Szczerba ktory tez na pierwszy rzut oka zniszczyl w +180 byl 3 . Roch w mega formie 6


Teraz dluga masa za 10kg moze na scneie aie pokaże wczensiej szkoda zachodu bo proporcje nie maja nic do rzeczy teraz.


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-07-15 15:20:29

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Dokładnie jedyny minus tego sportu,zawodów to są werdyktu sędziowskie które często zostawiają wiele do życzenia i tak na prawde nie wiadomo co jest brane do końca pod uwagę ale cóż taki sport , a forma na prawde dobra !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Coz nie ma co plakac i yak start traktuje jako zabawe , ale nie ukrywam ze w tym roku mi ten klimat sopocki gdzies uciekl. W przyszlym roku jako zmasowany widz:D

I sam w lustrze na backstage widzialem jaki progress zrobilem i to mnie cieszy , rozwoj. Ale suple by sie przydaly hehehhe
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
tak czy siak, należą się gratki za zrobienie świetnej formy - która dla Ciebie i innych (jak widać) jest bardzo dobra, sedziowanie w zawodach zawsze mnie zaskakuje , a tutaj pewnie jest jeszcze troche inaczej ,bo kto tam w ogole sedziuje? skoro zawody nie sa pod ifbb? jacys byli zawodnicy , organizator? bo nie wiem

nie było szans żebym podjechał i widząc korki pod koniec a1 i opoznienia pomysł aby podbic do Sopotu juz totalnie został mi wybity z głowy , zapewne bedzie okazja pogadac jutro
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gienek zrobiłeś kawał dobrej roboty. Nie zgodzę się co do rocha. Wg mnie ma po prostu brzydka sylwetkę i na każdych zawdach kiedy go widzę to tym się wyróżnia. Ty miażdżysz go proporcjami. A werdykt sędziów jak zawsze w ostatnim czasie - mocno dyskusyjny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Roch ogolnie zadziwia mnie poziomem tkanki. To ze ma malo estetyczna sylwetke to tak. No ale na tych zawodach najwidoczniej proporcje nie byly wyznacznikiem. Z paroma osobami rozmawialem i nawet mozna bylo w knajpach podsluchac rozmowy innych ze zawodnicy od zaprzyjaznionych trenerow byli najwyzej. A dalej to loteria, wieczorem wrzuce moja kat tzn jak ja bylem to bedzie mozna ocenic. Ja sie nad wynikiem nie uzalam bo i tak wiedzialem ze po tym starcie biore sie za większą masę , musze pare miesiecy zajac sie pracą,Oktawia bo nasz budzet tez byl uszczuplony i trzeba dziury zalatac i wyprostowac relacjr bo jak wiadomo napięta atmosfera stresu,zmeczenia,irytacji wiecznej niczemu nie służy.
No i musze znalezc troche czasu na forum bo tez dzial opuscilrm przez brak czasu i sily i ochoty s ostatnich 2 tyg.
Wrocimy eo domu to puszcze filmy na yt i wrzuce

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do Oceny

Następny temat

bardzo prosze o ocene planu

WHEY premium