SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

galaretka na rozstepy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2017

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5798
witam! chodzi o to, ze wyczytalem w pewnym pisemku, ze w zelatnie w galarecie jest sporo kolagenu, no i skojarzylem czy nie pomogloby to na rozstepy (bo takowe niby przez pekanie wlokien kolagenowych pekaja no i tez sie stosuje masci z kolagenem) Ewentualnie co innego mogloby pomoc? jakies witaminki? mineraly? dodam ze masci mi g**** daly
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 2782 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15058
galaretka napewno nie pomoże

ma również w cholere cukrów prostych

idź do działu uroda i tam poczytaj bo coś mi kiedyś na oczy mignęło o rozstępach tam...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19199
http://www.sfd.pl/temat284646/  może to Ci pomoże mi pomogło !!!

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 181
Jeśli szukasz sposobu na rostępy, to przeczytaj akrtukuł Holdera. http://www.sfd.pl/temat131700/ 

"Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciało po treningu

Następny temat

napady głodu, kompulsy...

Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light Proteinowa pianka truskawkowa Proteinowa pianka truskawkowa Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas Najbardziej gorące fitnesski na Snapchacie Najbardziej gorące fitnesski na Snapchacie Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową