SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer firmowy czy wpc i maltodekstryna?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
witam mam takie pytanko cwcize jzu dobry rok waze 75kg mam 182cm wzrostu mam zamiar kopic na 100% Gainer 1 10kg naturalną Serwatke 5kg iso drink 1000ml i kreatyne monchidtarye 1200g witalMax albo maltodekstryne 12kg i 5kg albo 10 kg białka MILEI WPC 80 co wy nato na czym wyjde lepiej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8963
jakbys tak czytelnije i mniej chaotycznie napisał moze by ci kots pomogł.... ogolnie nie kombinuj kup tego gainera z vitalmaxa i wpc np ostrowi plus kretka mono obojetnie w sumie jakiego producenta... ale polecam weidera i vitalmaxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
jw
plus
Ja bym kupil (jak juz bardzo chcesz gainera, bo ogolnie to imo wegle stamtad to deko syf-lepsze zarcie jest) gainera 1 vitala i dotego dodawal bialko (np kolo 20g na porcje).

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Nic nie zrozumialem z tej wypowiedzi...

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
no ale te Białko jest sprawdzone moj kumpel je szama i tA maltodekstryne i ma niezłe efekty nawet prezytył jzu troszke bo widac ponim kopił 2 kg białka i rozrobił z 5kg maltodekstryny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
na allegro kopil?? bo tam widzialem takie wynalazki... :D

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8963
kupił i po malto sie zalał... a białko pewnie 20g na 100g produktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
no niewiem jakie to miało proporcje jak myslisz ile wegli i ile białka na 100g? no troszke fatu złapał hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8963
a powied zmi jaką to serwatke jadł ten twoj kumpel podaj producenta albo nie wiem jakas nazwe jesli pamietasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 734
białka MILEI WPC 80 brał ale mi chodzi o te białko serwatke brał moj kuzyn no fakt zalał się troche fatem ale odrazu lepiej wyglonda teraz okroglejsze barki widac mu brzuszek plecki bardziej masywne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czar prysł, mono górą !

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium