SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer 737 megabol dobry czy zły jako gainer?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1581
Witam,

Doszły do mnie słuchy, że gainer 737 nie podlewa zbytnio a ma dobry skład w porównaniu do innych gainerów które są na bazie cukrów, moje pytanie czy to prawda, czy gainer 737 jest lepszy od gainera z wysokiej półki np. Mutanta Mass gdzie 6kg kosztuje 200zł a ten 3kg za 48zł ? Mutant mass podlewa tłuszczem, stosowałem większości razy 2x w ciągu dnia ale zdarzały się momenty gdzie nie potrzebowałem uzupełnienia posiłku i nadzwyczajnie nie stosowałem gainera a przytyłem dosyć sporo łapiąc przy tym nie potrzebny i zbędny fat na brzuchu jednocześnie przy zwiększeniu siły jak i zauwazalnego wzrostu masy mięśniowej. Przechodzac do sedna, czy ten gainer jest godny polecenia dla ''mezomofika'' choc z natury ektomorfika? Caly czas myslalem, ze jestem Ektomorfikiem ze wzgledu na swoje konczyny i cialo ale po roku doszly mnie sluchy od niego ze nie jestem wcale ektomorfikiem tylko po prostu malo jadlem, 3 posilki dziennie przed zaczeciem przygod z silownia. Mam robote gdzie mam tylko jedna przerwe na 10 godzin w polowie i nie ma jak jesc posilkow a prace mam fizyczna, stad ten pomysl. Zamowilem dzis blendera zeby zrobic sobie samemu takiego gainerka wysokoproteinowego ale dla nie monotonnosci chcialem sie dowiedziec co o tym sadzicie. W tej chwili jestem zalany dosyć mocno zwłaszcza brzuch i zastanawiam się własnie nad jakimś dobrym gainerem ktory zastapi posilek pelnowartosciowy nie cukrowy ani pszeniczy a dużo osób poleca tego gainera za to gdzie indziej jest potępiany i każda opinia jest negatywna. Przewaznie kazdy kazdemu radzi zakupic 737 bo "nie zalewa" i mozna zglupieć od podziału zdań. Jedne mówi tak drugi tak a trzeci jeszcze inaczej. Czekam na wypowiedzi, mozliwe ze temat zainteresuje wiele osob. Pozdrawiam

SKŁADNIKI AKTYWNE Gainer 737
Porcja 100g
Ilość porcji w opakowaniu 30
Opakowanie 3000g
Zawartość jednej porcji zaw:
Białko 30g
Węglowodany 59g
Tłuszcz 0,8g
Wartość energetyczna 1543kJ
Hydrolizat aminokwasów 2g
L-Leucyna 100mg
L-Lizyna 300mg
Witamina B1 0,9mg
Witamina B2 1,1mg
Witamina B6 1,2mg
Witamina B12 0,65ug
Witamina PP 9,8mg
Folacyna 220ug
Witamina E 5,5mg
Witamina C 33mg
Biotyna 0,08mg
Kwas pantotenowy 5,6mg
Profil Aminokwasowy w porcji
Izoleucyna 3875mg
Leucyna 7140mg
Walina 4084mg
Lizyna 2636mg
Metionina 2203mg
Fenyloalanina 4759mg
Treonina 3031mg
Arginina 3868mg
Alanina 3144mg
Kwas asparginowy 4170mg
Cystyna + cysteina 2588mg
Kwas glutaminowy 30344mg
Glicyna 4032mg
Histydyna 1965mg
Prolina 12022mg
Seryna 4984mg
Tyrozyna 2774mg
Tryptofan 973mg
Hydroksyprolina 726mg
Hydroksyleucyna 84mg


Zmieniony przez - kertagg22 w dniu 2015-04-19 21:04:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4518 Napisanych postów 35794 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263121
737 to bardzo słaby produkt. Można powiezdieć, że z najniższej półki

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1581
więc wszystkie te aminokwasy, weglowodany oraz witaminy sa na niskim poziomie ilosci zawartej w 100 g tego gainera w porownaniu do innych czy po prostu jakościowo, wszystko co go cechuje jest wyciągnięte z najgorszych jakościowo minerałów? Jeżeli ten jest słaby to który produkt gainera jest dobry jakościowo, taki który jest najwięcej warty zakupu i konsumowania zastępując posiłek wiedząc, że zastąpi go w 100% i nie zaleje nikogo jak świnie nawet endomorfika przy odpowiednim stosowaniu np. zastąpienie 2 posiłków 3 razy w tygodniu. Mutant mass powodował rewolujce w jelitach, tak samo jak nie które białka zatem słucham jakie macie doświadczenia z tymi suplementami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
osobiscie u endo odradzam jakiekolwiek weglowodany z tak przetworzonych zrodel jak proszek na maltodekstrynach.

sensowniejsze bedzie kupic dobre wpc i mielic platki owsiane

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1581
Mam wpc z waszej firmy SFD, biore kilka miesiecy pod rząd aż od jakiegoś czasu zaczęły się znowu rewolucje jelitowe zapewne przez dużą ilość białka w diecie. Dziś zakupiłem taki oto blender http://members.upcpoczta.pl/h.lepa/aukcje/tv410/tv410_05.jpg jak myślisz spełni zadanie mielenia płatków/bananów/twarogu czy źle zakupiłem produkt i na nic mi się on nie przyda? Była przecena o 30zł, dużo osób zakupiło go więc się skusiłem, wczoraj pisałem temat w kuchni i dowiedziałem się od jednej osoby, że powinien spełnić funkcje mielenia płatków, jak wy sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
ja zalewam rozpuszczonym bialkiem platki i blenduje,
platki w calosci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1581
a te płatki kiedy dajesz do blendera? po zalaniu mlekiem z białkiem i przegotowaniu czy zamoczeniu bądź najpierw wsypujesz je surowe i dopiero pozniej mieszasz z bialkiem czy jak? Wrzucilem do miksera surowe, wsypalem do mleka i dalem do mikrofalowki na 3 minuty i powstała stała konsystencja tak jak w przypadku nie rozdrobnienia ich na proszek / dzieki za pomoc Pozdrawiam SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
zalewam wpc i blenduje bez czekania

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1581
ale juz tych platków nie gotujesz przed zalaniem wpc i zmiksowaniem dobrze rozumiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
dokladnie.
problemow trawiennych brak

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy spalacz

Następny temat

suple do rozpiski

WHEY premium