SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391
Witam,
czy ten gainer http://www.vitalmax.info.pl/?id=art&id2=2c11fa77fc078ee nadaje sie na przyrost masy miesniowej jak nie ma regorystycznej diety?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
każdy gainer nadaję się do przyrostów jakich zależy jaką będziesz miał nadwyżkę ....
od tego one są pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
ale po co?
równie dobrze możesz zjeść bułkę z kurczakiem
na przyrost masy to jest właśnie dieta, a szczególnie dodatni bilans kaloryczny
a gainer? przetworzone ww, wysokie ig - po cholerę Ci to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Volcan, z innej beczki - czy każdy musi mieć wyliczoną dietę jak Ty ?

przecież kolega napisał, że nie ma diety rygorystycznej


sory za of
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
ni

jeżeli uważasz, że mam taki pogląd to się mylisz
wiele razy to podkreślałem, jakiś miech temu toczyła się tu nawet taka dość szeroka dyskusja

tak czy siak gainer mu nie pomoże
to nie jest dobre sportowe jadło bez względu na to czy mamy rygorystyczną dietę czy nie

czy każdy musi mieć wyliczoną dietę jak Ty ?

obecnie nie mam, ale z nowym rokiem szkolnym pewnie coś się ułoży

Zmieniony przez - Volcanodon w dniu 2009-08-30 20:28:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz podrzucić linka do dyskusji, chętnie obczaję, już bez ofa. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
nie da rady, za nic nie znajdę

bynajmniej wiadomo - obliczenia nie są takie konieczne, ale jednak pewnych reguł trzeba przestrzegać
bo co by nie było odżywianie w tym sporcie jest bardzo ważne, a na typowym jadłospisie kowalskiego może być różnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2565
Moze ktos sie wypowie kto bral tego gainera.. Tez jestem ciekaw czy ten gainer daje rade..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391
Volcanodon ale oni w tym temacie [https://www.sfd.pl/VITALMAX_CFM_Gainer_10_saszetki-t429991.html] pisza tylko jak im smakuje a mi chodzi glownie o efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
no to widzisz
tak jak myślałem, że pojmujesz pewnej sprawy

nie ma czegoś takiego jak efekty po gainerze

efekty będziesz miał wtedy jak będziesz sensownie jadł

gainer to żarcie w porchu - to tak jakbyś zjadł bułkę z kurczakiem
jakich efektów spodziewasz się po bułkach i kurczaku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391
Czy ten gainer [https://www.sfd.pl/VITALMAX_CFM_Gainer_10_saszetki-t429991.html] jest dobry, czy nie ma za malo bialka 10g, jaki polecacie inny w rozsadnej cenie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po jakim czasie bez wzrostu wagi dodawać kcal ?

Następny temat

Proszę o pomoc w ułożeniu dobrej diety. Lub jakieś porady co zrobic

WHEY premium