SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 544

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 380 Napisanych postów 1498 Wiek 29 lat Na forum 288 dni Przeczytanych tematów 19608
siema wszystkim z racji tego, ze nigdy w zyciu nie korzystalem z tego typu produktu, a potrzebuje wspomoc sie nim na wyjezdzie, to nie za bardzo sie orientuje co jest aktualnie skladowo w miare ok. szczerze powiem, ze nie chce mi sie wertowac kazdej odzywki i sprawdzac skladu, a Wy to wszystko znacie na pamiec to mi podpowiecie cos, mam taka nadzieje czego oczekuje od gainera?
- jak najmniejsza zawartosc cukru
- raczej poszukiwalbym cos na bazie owsa, maltodekstryn, waxy maize
- fajnie jakby proteiny nie pochodzily z soi ani pszenicy
- bez zbednych dodatkow typu kreatyna i inne wynalazki

macie cos konkretnego? moze byc kilka pozycji to cos sobie wybiore pod siebie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5745 Napisanych postów 138669 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 960034
jak masz mozliwosc kup solo waxy bez smaku i wpc i wymieszaj sobie
bedziesz mial wtedy najpewniejsza opcje
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 380 Napisanych postów 1498 Wiek 29 lat Na forum 288 dni Przeczytanych tematów 19608
wiem wiem. jednak musze patrzec tez na wage tego wszystkiego (kazdy gram sie liczy) i ile miejsca mi to zajmie w plecaku dlatego tez odpuscilem opcje vitargo+wpc, i poszukuje mimo wszystko jedno proszku ktory dostarczy przede wszystkim wegli i cos tam bialeczka
napisał(a)
Ekspert
pomylka.

Zmieniony przez - czellista w dniu 6/18/2018 5:33:53 PM
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5745 Napisanych postów 138669 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 960034
z tego co kojarze UNS ma chyba dobre 2 produkty na bazie owsa
napisał(a)
Ekspert
ok dzieki sliczne. sprawdzilem i akurat nie jest na owsie ani jeden ani drugi ale mass shoker z uns ma tylko 10% cukru, wegle z maltodekstryn dekstro i waxy, no i 20% protein z wpc. pasuje mi to. biore. podziekowal!
napisał(a)
Ekspert
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6925 Napisanych postów 103511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1094564
A moze lepiej bulka wybrac, wpisz w szukajke jeszcze na sklepie haslo oats pare produktow jest

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Ekspert
myslalem chwile nad bulkiem, ale jednak zdecydowanie bardziej zalezy mi w mojej sytuacji na weglach, niz bialku, stad tez odpuscilem te opcje sprawa juz zamknieta
napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2663 Napisanych postów 54910 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 564178
Może coś takiego: https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Protein_&_Oats-opis36319.html#opis 

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4437 Napisanych postów 3962 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198738
a tam gdzie bedziesz nie będzie żadnych źródeł węgli? myślę, że lepiej byłoby wziąć samo białko a węgle ładować zwykłymi produktami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kofeina w tabletkach jako przedtreningówka i spalacz

7 powodów dla których nie powinniśmy się garbić 7 powodów dla których nie powinniśmy się garbić Co należy jeść, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka jelita grubego? Co należy jeść, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka jelita grubego? Kawa czy kofeina. Jak stosować kofeinę by poprawić wyniki sportowe? Kawa czy kofeina. Jak stosować kofeinę by poprawić wyniki sportowe? Czy od ćwiczeń maleją piersi? Siłownia a utrata biustu Czy od ćwiczeń maleją piersi? Siłownia a utrata biustu Heba Ali: Ta dziewczyna ma powera! Heba Ali: Ta dziewczyna ma powera! Przysiady i ból pleców, przyczyny Przysiady i ból pleców, przyczyny Ciasto owsiane z lodami proteinowymi Ciasto owsiane z lodami proteinowymi Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał