SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

fotki do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2511

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1332

to numer 1 po 8 miechach ćwiczeń

Masa to podstawa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22974
Jak na 8 miechow bardzo ladnie, ale nie musiales az trzech tematow zakladac

Pozdrawiam.
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping

Pozdrawiam.

napisał(a)
Początkujący

mam 35 na łapce i biore 85 na klatke . zjadłe 3 kreatyny treka i olimpu reszta na sucho.

Masa to podstawa
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43225 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
no widac tam ... ten tego.... no wlasiwie to rozstepow tam nie widac

======================================================
>> Chron mnie Boze od przyjaciol, bo z wrogami sam sobie poradze << &reg;
======================================================
napisał(a)
Początkujący

i numer 3

Masa to podstawa
napisał(a)
Początkujący

prosze o ocene na mój temat .chciałbym wiedzieć co inni o moim wygladzie mówia. sorki za te 3 tematy ale jestem początkujący.pozdrowionka.masa z wami

Masa to podstawa
napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 31897 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94056
cwiczy 8 miechó i brał 3x kretke =
2 .. RESZTA NA SUCHO czyli ile 4 tygodnie przerwy miedzy kreatynami

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
JAGODKA jest świetna
napisał(a)
Początkujący
na sucho to chodzi mi oto że nie brałem nic poza kreatyną żadnych koxów. i sie pomyliłem bo wziołem 2 kreatyny.ćwicze 3 razy na tydzień na każdą partię mięśniową 1 raz w tygodniu. poniedziałek klatka i bikol środa plechy a w piątek barki i triceps.chyba dobra rozpiska? no nie?

Masa to podstawa
napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 31897 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94056
w takim razie pokaz foto swoich ud

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
JAGODKA jest świetna
napisał(a)
Początkujący
chętnie.nie są pokłute i niema obrzeków.tylko nie dzisiaj bo jest zaciemno a fotki robiłem kamerką internetowa, która muszi mieć jasno.!!!sugerujesz że coś brałem? mylisz się. ma dobrą budowe po ojcu i dlatego tak wyglądam. nie musze dużo cwiczyć na mase.

Masa to podstawa
napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 18994 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77015
Hehe dlaczego twierdzisz, ze ****master wmawia CI,ze cos brales. Poprostu chce zobaczyc druga czesc Twojej sylwetki

A tak odemnie- Jak na taki staz to bardzo O.K !

-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

i co sądzicie ??

Następny temat

Moja córka!!!

Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka! Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Problemy ze stawami - co robić? Problemy ze stawami - co robić? Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Mąka kokosowa - właściwości Mąka kokosowa - właściwości Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata!