SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

flexit na stawy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5187
Witam, sporo osob tutaj poleca flexit drink - 36zl za 20 dni kuracji a w sklepie sfd jest tez Flexit gellacol - 360 kap czyli 90 dni kuracji za 50zl
Ten gellacol jest rownie skuteczny? Bo duzo tanszy, a to duzy plus dla mnie Co byscie wybrali?
A moze macie jakies pomysly na jeszcze cos innego na stawy taniego! a skutecznego?

--------------------------------------------------------------

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Flexit Gelacoll w kapsułkach to hydrolizat żelatyny + MSM, czyli środek, którego działania możesz się spodziewać przy stosowaniu przynajmniej 2 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
ja brałem flexit dwie puchy i pomogło na kolana ale teraz strzela mi cała obręcz barkowa i chyba znowu po to sięgnę

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja biorę Gelacoll po kontuzji łokcia i nawet pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 76
ja polecam Animal flex

kolana sie nie odzywają wogóle

cena nawet ok, starcza na 44 dni wiec git

Zmieniony przez - davidoBAN w dniu 2011-06-15 17:45:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
lub cissusa z fitmaxa jak doriwesz jeszcze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

100%pure power sfd ile ma miarka?

Następny temat

kolejny cykl

WHEY premium