SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fix knorr do potraw chińskich - nie taki zły?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 317
Jak w temacie, pobawiłem się w górnika i parę lat temu znalazłem opinie, że syf i sama chemia. Mam jeden pod ręką, a drugi gotowy obok na talerzu więc zobaczmy:

Skrobia, marchew suszona, sól, sos sojowy suszony, aromaty, papryka, tłuszcz roślinny, seler suszony, ekstrakty drożdżowe suszone, maltodekstryna, grzyby chińskie 2,4%, por suszony, cukier, imbir, papryka, kminek zwyczajny, pieprz cayenne

Gdzie ta cała chemia i syf? Z nienaturalnych składników to chyba tylko maltodekstryna. A może zmienili skład przez te lata? Oświećcie mnie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Ostatnio tez mnie to zaciekawilo, na masie jadam dosc czesto tego fixa, ale teraz redukcja i zastanawialem sie czy mozna oczywiscie wliczajac do bilansu. Ale wydaje mi sie, ze chemia nie ma co....

Edit: dolaczajac sie do tematu co myslicie o tym?
http://www.winiary.pl/produkt.aspx/429/winiary-pomysl-na-papirus-soczysta-piers-kurczaka-w-ziolach-prowansalskich



Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2012-08-15 18:27:45

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
nie ma co się dać zwariować, na pewno zdrowiej spróbować coś samemu wykombinować w przypraw, ziół, jogurtu naturalnego, czosnku, oliwy z oliwek, przecieru itp. ale jak raz na jakiś czas coś takiego wszamiesz to nie umrzesz, bez przesady.

Warto patrzeć w skład, jeśli nie ma zbędnej chemii a cała przyprawa nie jest oparta na soli, cukrze, tłuszczach trans czy glutaminianie sodu to nie trzeba jej od razu wywalać.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do sprawdzenia

Następny temat

Dieta do oceny na podstawie LC

WHEY premium