SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fbw hantle czy sztanga

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 824 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14671
witam czy na wioslowaniu i na wyciskaniu na barki moge uzywac hantli niz sztangi ? jest to roznica?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
to zależy od Ciebie. Z tym, że przy wiosłowaniu zosatłbym przy sztandze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
wiosłowanie ze sztangą to podstawowe cwiczenie, więc sztanga
wyciskanie na barki: zdecydowanie hantle - robiłem i tak i tak, zdecydowanie lepsze efekty wizualne i lepsze "czucie mięśnia" odczuwałem na hantlach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 159 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2079
wiosłowanie preferowałbym ze sztangą, a barki możesz hantlami, nawet ponoc przy treningu na hantlach mięśnie rozwijają się bardziej równomiernie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
wszystko zależy od Ciebie i od Twojej techniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 824 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14671
Właśnie tak przysiady , rdl wioslo to mocno obciaza plecy i na technice przy wiosle nie mozna sie skupic bo ciagle te plecy trzeba trzymac , ale nawet nie o to chodzi ja sie boje ze nie zabardzo obciazam plecy jak robie takie 3 cwiczenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
nie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic się nie martw. Dbaj tylko o technikę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
maciej1997
i na technice przy wiosle nie mozna sie skupic bo ciagle te plecy trzeba trzymac


Jeśli nie możesz się skupić na technice, to dobierz taki ciężar, żebyś mógł :P. Ja mam problem z MC (mianowicie garb :D) i dopóki się nie nauczę prostować pleców robię MC jako rozgrzewkę luźną sztangą. jeśli masz problem z wiosłowaniem, proponuję zamienić je z jakimś ćwiczeniem i robić to samo co ja z martwym ciągiem. Na pewno później wyjdzie ci to na lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poza tym 'trzymanie pleców' zalicza się do techniki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 824 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14671
ale ja radze sobie dobrze technika jest dobrze ale chodzi mi ze obciaza to dolny odcinek plecow te 3 cwiczenai
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny/poprawy.

Następny temat

carbo pytania

WHEY premium