SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fbw-czy skrócić przerwy?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1470
Witam Majac do dyspozycji 2x20kg hantle i robiac na jednym treningu FBW np 3 serie danego cwiczenia, powiedzmy wyciskania plasko czy dobrze bylo by skrocic przerwy do minuty jesli przy dluzszych przerwach moge wykonac zbyt duza jak na mase ilosc powtorzen ? Wiem, ze mozna dodac serie ale nie o to pytam
W skrocie: czy skrocenie przerw miedzy seriami rozni sie od dodania powtorzen w seriach ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1470
Mógłby ktoś odpisać ? mysle, ze poruszylem ciekawy wątek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 616 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3651
Chaotycznie napisałeś; ale nie skracaj czasu , daj odpocząć sercu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1470
Więc może spowolnić ruch wykonywania ćwiczeń ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 616 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3651
Ruchy powinny być dokładne,nie ćwiczysz przecież na dynamikę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1470
czyli jedynym wyjściem na zwiększenie intensywności będzie dodanie serii lub obciążenia, ewentualnie serie łączone itp. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 616 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3651
Szczerze w ogóle nie mogę się połapać o co ci biega ; ale np walisz progresje przy czym co seriie zwiększasz kg a odejmujesz ilość powtórzeń przerwy wykonujesz nie skrócone tylko normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1470
Biega o to, ze wykonuje sobie serie ze stałym obciazeniem, stala iloscia powtórzeń. Mam tylko 2x20 kg do dyspozycji i juz jestem na granicy ich przydatnosci bo tylko w ostatniej serii z trudem wykonuje zaplanowana ilość powtorzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2448
Spróbuj maksymalnie spowolnic ruch zwłasza faze opuszczania powinno pomoc.

Pzdr

http://www.youtube.com/watch?v=zl6hT1ZsJO8 
Nasze Evolution Of Dance

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW Z PIORYTETEM NA KLATKE PIERSIOWĄ

Następny temat

Obwodówka dla średniozaawansowanego?

WHEY premium