SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

eq plex raz jeszcze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
hej. czy jest tutaj na forum ktos kto bral ten prohormon? znalazlem pare watkow o tym specyfiku tutaj, ale nikt kto bral sie nie wypowiada. mam nadzieje ze znajdzie sie ktos taki i podzieli sie spostrzezeniami. czy mozna porownac do boldenonu? czy ma inne dzialanie? pozdrawiam.

romek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10tki mialem i mam bo wlasnie koncze cykl. Nie sluchaj glupot.To tak samo jak z omka na export tez ma inne pudelko bynajmiej ta co kiedys szla na rosje , gdzies widzialem w dziale d.zdjecia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
dołączam sie do tematy czy h-drol dobrze połączyć z tym eq-plexem ponieważ zamówiłem już sobie 3 opakowania eq-plexa i 2 mega-h zrobie na tym dobry cykl dodam że mam troche fatu na brzuchu czy eq-plex pomoże Mi to spalić??

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4499
Moge ci tylko powiedziec z opini osob ktore stosowaly jeden ze znajomych bral to na cykl z tesciem 3 puszki tego ph Obwody powiekszyl miesien ubity bardziej twardszy tak on ocenia ze dobry ten PH tylko drogo wychodzi odblokowal sie i praktycznie to co wypracowal duzo sie po cyklu nie zmienilo
To jest opinia znajomego NIE MOJA

-----POLAND-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20
ciekawe jak daje sobie rade solo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"mam troche fatu na brzuchu czy eq-plex pomoże Mi to spalić??"

a niby jak?przecież to nie spalacz.....
wcale tak drogo teraz nie wychodzi jak można kupić w zestawie 3 opakowania w promocji
kiedyś bodajże DonPawson się przymierzał do testowania ale chyba w końcu nic z tego nie wyszło,a szkoda bo przydała by się jakaś wiarygodna opinia
na zagranicznych forach sporo osób skarży sie na bloka, więc delikatnie z testem do tego by trzeba pojechać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
dokladnie. teraz wcale az drogo tak drogo nie wychodzi. biorac pod uwage to ze underowego bolda trzeba bic przynajmniej 3X wiecej niz veta to eq plex wyjdzie nawet taniej.pytanie tylko jaki efekt? od przyszlego poniedzialku bede bral solo, wiec jak bedzie potrzeba zdam pozniej relacje.

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zdaj zdaj, bo też się przymierzam i też solo, mi chodzi głównie o sprawy bloku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12324
jadlem do mety (3puszki poszly -eq-plexa), poblokowalo troszke, cisnienie skoczylo. Ja raczej juz go nie wezme, sa efektywniejsze srodki i mniej blokujace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
cisnienie ? to dziwne bo boldenon cisnienia nie podnosi;/

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
tylko, że to nie jest boldenon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
ale niby prekursor boldenonu:)

romek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl: MASA dobrej jakości -- Proszę o porady

Następny temat

Metka 50tabl.

WHEY premium