SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

epistane ibe

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4004

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16600

Witam ! posiadam dwie puszki epistane , IBE , niestety sa one od 2 innych kupujacych, z zewnątrz różnia się tylko barwą słoiczka , jeden jest przezroczysty , drugi czarny , ale nie to mnie interesuje , w jednym słoiku capsy są sporo większe , a proch w środku koloru żółtawego, w drugim mniejsze , a proch jest koloru białego.interesuje mnie jak miały inne osobyróżnica w wielkości jest dosyć spora

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 4187 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78927
nie widzialem nigdzie na necie Epistane od IBE z czarnym opakowaniem (moze to jakas nowa seria"nowa formula") porównaj sklad, przeciez na opakowaniu jest podane info ;p

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25547
oba opakowania kupiłeś oryginalnie zamknięte/zalakowane ?
Dla mnie masz wyjePke, z tym dużym kapsem z żółtym prochem - ale mogę się mylić...

Zmieniony przez - Maximus_20 w dniu 2009-04-14 20:20:47
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16600
właśnie zastanawiała mnie puszka w której były większe capsy , z żółtym prochem. pierwsza była elegancko zapakowana(biały proch , małe capsy) z folią ochronna wokół nakretki , druga już nie , ale bębenek wyglądał na nietknięty , i ciężko się go odrywało. Niestety polak jak widac potrafi , i drugi słoiczek to pewnie wyyebka.czekam na opinie innych osób może jednak stare opakowanie jakies , i wielkość tablet , sam nie wiem , ale nie ma wyboru trzeba szamać ;/

napisał(a)
Początkujący

1

napisał(a)
Początkujący

2

napisał(a)
Początkujący
w czarnym słoiku były większe capsy z żółtym prochem. mam szanse zamienić u gościa na allegro , ale twierdzi ze wszystkie jego takie są a ma kilkanaście , sam nie wiem co o tym sądzić

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25547
sam nie wiem, dla mnie jak kupuje to powinna być ta folia ochrona/plomba wokół nakrętki - bo to jest potwierdzenie że opakowanie nie było otwierane (choć i to da się zrobić w domowej piwnicy). A ty mówisz że przy tym słoiku z dużymi kapsami tego nie było jeśli dobrze rozumie, była tylko po odkręceniu ta tekturka na wieczku "sealed for your protection" tak ? Tą tekturkę mógł klejem przykleić i tyle... pozatym jak ciężko schodziła ta tekturka to też jest podejrzane... bo zazwyczaj przy odkręcaniu nakrętki ona już odchodzi albo się trzyma słabiej już, a jak kapnął tam kleju to się trzymała mocno.

Wg. mnie jak folii nie było to jest to wałek... druga sprawa że epi ma w jednej kapsułce 10mg - to po co takie duże tablety by były ? I dlaczego w jednej kapsułce jest biały proszek a w drugiej żółty ? - choć chÓj mogę sie mylić, ale dla mnie coś tu śmierdzi...

Jeszcze jakbyś mógł to powiedz od jakich gości kupowałeś to z allegro - ich nicki tylko.

Zmieniony przez - Maximus_20 w dniu 2009-04-14 23:24:06
napisał(a)
Początkujący

na tym obrazku widać że jest folia ochronna...
A i teraz weź te dwa opakownia i zobacz na jednym i drugim ile jest mg na jedną tabletkę - czy nie jest czasem tak że jedno opakowanie ma 20mg a drugie 10mg ??

Zmieniony przez - Maximus_20 w dniu 2009-04-14 23:41:45
napisał(a)
Początkujący
na obu etykietach napisane jest 20 mg , i nie podoba mi się to, ten niby wałek od gościa o nicku Suplementy_2008 i wygląda na to że jest to jakiś nowy sprzedawca , czy nie mogło byc tak że to jakaś stara seria lub nowa tabletek ? jakieś manipulacje mające uchronić produkt przed zbanowaniem w usa ? i jeszcze jedno , nikt nie miał takiego epi jak ja ?

napisał(a)
Początkujący
jest może sposób zeby sprawdzić jakos laboratoryjnie zawartość capsa ?co byście zrobili na moim miejscu ? szamać tylko jedną puszke co do której jestem pewien że to oryginał ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metka+winko

Następny temat

Hmmm mały cykl ethan bol deca tren metka co wy na to

Polacy na IFBB ELITE PRO - Madryt 2018 Polacy na IFBB ELITE PRO - Madryt 2018 Danny Jones - trener fitness zwany "Tree man" Danny Jones - trener fitness zwany "Tree man" Proteinowy deser truskawkowy z proteinową kruszonką Proteinowy deser truskawkowy z proteinową kruszonką Bieganie czy siłownia: co zdrowsze dla serca?! Bieganie czy siłownia: co zdrowsze dla serca?! Margaryna zwiększa ryzyko depresji Margaryna zwiększa ryzyko depresji Larissa Reis w ciąży! Larissa Reis w ciąży! Najbardziej atrakcyjne męskie części ciała według kobiet Najbardziej atrakcyjne męskie części ciała według kobiet Zakres powtórzeń i jego wpływ na grupy mięśniowe Zakres powtórzeń i jego wpływ na grupy mięśniowe