SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

enan a bol plecow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 908

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 435 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11508
jak bije enana to przez caly cykl strasznie mnie bola plecy przy dupie.ma Ktos tak samo?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10402 Napisanych postów 225750 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 989146
może cię przewiało,przesiliłeś plecy?albo tak cię spina pilnuj magnezu może pomoże.

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4400 Wiek 18 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51356
A przy propie klatka przy szyi
Może nerki daja znac o sobie....

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 907 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87909
a to nie są tz. back pumps?

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

napisał(a)
Początkujący
nie .jak laduje cokolwiek innego to wszystko jest ok.a teraz przywalilem pare strzalow tej lipnej seri omki i cos mi sie wydaje ze to enan bo tylko po tym srodku tak mnie bola plecy
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3226 Napisanych postów 65387 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 534720
waga poszła do góry?
boli przy ruchach?
napisał(a)
Początkujący
ta wskoczylo kilo.przy niektorych boli jak np zamiatam albo dluzej ide
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 14048 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 165707
pompa w plerach. retencja. ja tak mam jak mnie przybedzie. i chodzic ciezko, bo lydy puchna. nie boj nic, nie umierasza. i mozesz to miec od dowolnego towaru, bo to jest zwiazane z waga i retencja.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2010-11-12 14:15:06

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14767
jw.

mam dokładne tak samo

nie raz to wystać nie można nawet.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3226 Napisanych postów 65387 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 534720
napisał(a)
Początkujący
no i gitara ciekawe tylko czemu na tym srodku a na innych nie.wk...wia mnie to bo czasami musze robic lzejsze treningi nog bo nie wyrabiam przy przysiadach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop pytanko

Następny temat

Pierwszy raz

Witamina C, aktywność ficzyczna - funkcje, dawkowanie Witamina C, aktywność ficzyczna - funkcje, dawkowanie Priyanka Vaishya - otrzymała tytuł "Strongman Of India" Priyanka Vaishya - otrzymała tytuł "Strongman Of India" Najlepiej rokujące zawodniczki Bikini Fitness wg Kasi Dmochewicz Najlepiej rokujące zawodniczki Bikini Fitness wg Kasi Dmochewicz Dziewczyna zgłasza pobicie przez trenera z Trójmiasta! Dziewczyna zgłasza pobicie przez trenera z Trójmiasta! Ciemna strona kulturystyki – czy może ona zniszczyć życie? Ciemna strona kulturystyki – czy może ona zniszczyć życie? Probiotyki i prebiotyki w diecie sportowca Probiotyki i prebiotyki w diecie sportowca Kulturyści, których zabiła farmakologia? Kulturyści, których zabiła farmakologia? Karol Kasprzyk - ocena sylwetki Karol Kasprzyk - ocena sylwetki