SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ektomorfik, piłkarz - trening na masę

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99
Witam, zakładam kolejny temat i mam nadzieję, że tym razem uda mi się uzyskać satysfakcjonującą mnie odpowiedź. Jak w temacie trenuję piłkę nożną. Treningi mam 3x a czasami 5x w tygodniu. Czy uda mi się zwiększyć moją masę trenując FBW 3x w tygodniu i oczywiście mając dietę. Czy uda się to trenując piłkę nożną tyle razy? Proszę o jakąś pomoc. Mam 17 lat, ważę 53kg przy 173cm wzrostu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10697
Ankieta na początek, wklej dietę, opisz trening (tylko zeby to czytać szło)

Zmieniony przez - majorovsky w dniu 2013-10-19 19:37:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Pewnie że się uda, musisz po prostu uwzględnić cały wysiłek w diecie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99
Dobra, trening FBW:
PLAN A:
martwy ciąg - 3/4 serie (12-10-8-6)
przysiady ze sztangielkami - 3/4 serie (12-10-8-6)
wyciskanie sztangielek na ławeczce - 3/4 serie (12-10-8-6)
wyciskanie sztangielek zza głowy - 3/4 serie (25-20-15-10)
pompki na taboretach -2/3 serie (12-10-8)
unoszenie sztangielek młotkowym - 2/3 serie (12-10-8)
wznosy z ziemi - 2/3 serie (do oporu)

PLAN B:
wiosłowanie - 3/4 serie (12-10-8-6)
przysiady wykroczne ze sztangielkami - 3/4 serie (12-10-8-6)
rozpiętki - 3/4 serie (12-10-8-6)
wyciskanie sztangielek zza głowy - 3/4 serie (25-20-15-10)
pompki tyłem -2/3 serie (12-10-8)
unoszenie sztangielek z supinacją - 2/3 serie (12-10-8)
wznosy z taboreta/krzesła - 2/3 serie (do oporu)

Waga: 53 kg
Wzrost: 173
Wiek: 17

Zapotrzebowanie:

kalorie: 2937,48
węglowodany: 403,9g
białko: 110,16g
tłuszcz: 97,92g

Dieta:
Nie mam dokładnie ułożonej diety pod tym względem co w danym dniu będę jadł, ale na bieżąco będę obliczał czy potrzebuje zjeść dużo białka jeszcze itd. Standardowo rano płatki z mlekiem, serek wiejski itd. Obiad pierś z kurczaka z ryżem/ziemniakami. Nigdy ryżu i ziemniaków sobie nie żałuję. Lubię robić sobie twarożek i to też na pewno mi się przyda.

PS: Jakbyście mogli, to podajcie jakieś gotowe dania do zrobienia do szkoły, najlepiej coś w rodzaju kanapek. Dania jedzone w szkole widelcem niezbyt się przyjęły i... Jeśli nie będzie innego wyjścia to oczywiście się zmuszę do jedzenia w szkole dań jedzonych widelcem. :)
Pozdrawiam. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Do szkoły jak coś robię to mam 3 ulubione opcja - kanapki z kurczakiem, pomidorem, sałatą itd/pieczywo razowe + jajecznica/szejk z owsianych i białka

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99
A tak na marginesie. jak to jest z tymi kaloriami? Patrzyłem na ten filmik:

. Chodzi mi głównie o jego końcówkę tzn. 1minuta przed końcem coś około. Koleś mówi, że najważniejsze to patrzyć na ilość kalorii. I tak chciałem zapytać, czy w takim razie nie muszę za bardzo przyglądać się ile dany produkt ma białka itd? Wiadomo dla mnie białko ponad wszystko, ale w jakim procencie moje dzienne pokrycie zapotrzebowania może odbiegać od idealnego zapotrzebowania? (chodzi mi o np. tłuszcze itd.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99
Odświeżam moje ostatnie pytanie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
białko daj 2-2,5g na kg ,tłuszcze 1,1-1,3g na kg ,a resztę uzupełnij węglami :P

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Trzymaj się zarówno makro jak i kalorii - a panów z wk sobie daruj

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
sory ale na Twoim etapie to wystarczy ze ogarniesz podstawy michy, co do tego ze bialko najwaznijesze to bledne rozumowanie , przy takiej ilosci treningow bedzie trudniej nabrac masy tym bardziej musisz igarnac miche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99
Z ostatniej wypowiedzi nie wiem czy dobrze wywnioskowałem, żeby po prostu ogarnąć dietę, ale np. trening FBW sobie odpuścić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

intentywność treningu

Następny temat

PLAN TRENINGOWY - SPLIT

WHEY premium