SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

efekty po dece i tesciu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
witam ja biore juz 6tyg tescia i decke,i niema jakis wiekszych efektow czemu??bire decke co 5d 2mil,i tescia co 3dni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
masz obliczone BMR?
zajrzyj tutaj http://potreningu.pl/kalkulatory
rozpisz sobie wszystko i jeśli będziesz się trzymał tego przez dłuższy okres, efekty będą. ale najpierw redukcja pasa a nie koks

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
szukaj odp w diecie i treningu lub towar jest walowany,jakie masz stezenie na 1ml deci i testa i z jakiej firmy /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94407 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
ankieta działu,rozpisz ten cykl dokładnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
witam decka Iraniska stezenie 250.tesci firmy PMP tez 250,co 3dni po 1mil tescia,5dni decka 2mil,tez myslałem ze towar jest cos nie tak ale ten koga rosnie na tym,staram sie utrzymywac ale nie zawsze moge i nie taka dokładna,i myslecie ze to w tym problem ze wogole nie rusza nic?dokładnie to poszło mi z 2kg na wadze i z 5kg na gryfie i niewiem czy brac to dalej?wurzyłem sie bo troche kasy juz poszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MOGŁEŚ przywalić 2 x tyle soku









albo dać 5x mniej i przypilnować żarcia _ dobrego treningu _ i mieć odrobinę wiedzy która pomogła by ci zrobić efekty 2x lebsze aniżeli masz teraz __ ale nie to głupoty więc bij 2x więcej soku



marnujesz towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
bez diety za kreatyne nie powinno się zabierać nawet nie mówiąc nic o koksie.... rozpisz sobie porządną diete wtedy efekty będą

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
to nie przerywac tego?bo szkoda mi kasy co wtopilem w to moze cos sie uda zdobyc jeszcze,to mowisz jak czesto pic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
kolega mi mowił zeby co 3dni decke i tescia po 1mil?ale on juz długo cykluje i duzo tego przyjoł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94407 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
ANKIETA

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
a podaj link na ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94407 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl m-dien+ 11-keto +spalacz .

Następny temat

jak z hcg?

WHEY premium