SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

efedryna - przez jaki czas ją można brać?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5484
Witam, stosuje sobie 4 tabsy tussi dziennie(2x2), czyli 60mg efki. I teraz pytanie. Czytałem o efce trochę artów, ale w każdym były różne zdania więc już sam nie wiem. Ile można brać taką dawkę 60mg na dzień? 3 miechy? I jaka musi być potem przerwa żeby znowu zacząć brać? Dodam, że zazywam ją w celach redukcyjnych(+ do tego dieta atkinsa-takie CKD bez liczenia kalorii

Pzdr
Al
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Ja proponuje brac 3-4 tyg i odstawic na tydzien lub dwa(najlepiej miesiac ) i znow brac.
Jesli nigdy nie brales efki,zobaczysz,jak szybko dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5484
Brałem kiedyś chyba przez 2 tygodnie. Prawde mówiąc to efektu pobudzającego przy 4 tabsach nie widziałem ani razu:) Teraz też zacząłem od razu od 4 tabsów, bez żadnegoi wprowadzania i nic mnie nie bierze:) Ale cóż, czytałem że przy 60mg efekt termogeniczny się utrzymuje i że branie większej ilości przy redukcji nie ma sensu więc nie zwiększam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Jezeli widzisz,ze nie ma efektu po dluzszym stosowaniu,oznacza,ze organizm sie przyzwyczail i trzeba zrobic przerwe.
W StackII jest roslinna(30mg),dziala dluzej,do 6h + kofeina + chrom + salicylany.W Tussi masz syntetyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
Moim zdaniem 4 tyg. pozniej 2 tygodni przerwy. Branie przez dluszszy czas powoduje koniecznosc zwiekszania dawek do osiagniecia podobnych efektow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5484
WOW! 80zł! Zdecydowanie za dużo w mojej obecnej sytuacji finansowe:) A co do przyzwyczajenia się organizmu do efki to nie wiem jakim cudem bo ostatnio ją zazywałem pare miesięcy temu:)
Ale w sumie co do efektu termo nie mog się wypowiedziec bo jestem na diecie+tussi dopiero od 2 dni

Zmieniony przez - wielki_al w dniu 2007-01-30 16:47:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
80zl? To chyba patrzysz na cene tych Stackow bez efki.Normalnie stoja prawie 2 x drozej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
4/2 tak jak podal Vadim a najlepiej obserwowac organizm - poki czujesz dzialanie przy dawkach nie przynaszacych skutkow negatywnych to ciagniesz, jezeli przestaje dzialac a zwiekszenie dawki wiaze sie z odczuwalnymi skutkami to wtedy robisz przerwe, dobrze wtedy odpoczac rowniez od treningow, troche zwiekszyc podaz makroskladnikow i ogolnie sie oczyscic - sauna, basen.. po takim okresie OFF znowu bedziemy super reagowali na w miare niskie dawki i znowu mozemy powtorzyc cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5484
ok, dzięki wielkie za odpowiedzi. Łapcie wszyscy po sogaczu

Pzdr
Al
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podrobka czy nie zakupionego towaru???

Następny temat

Alkohol po cyklu.

WHEY premium