SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwny problem z potem ;/;/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
juz wyjasniam o co chodzi, to zaczelo sie pod koniec ubieglych wakacji ( troche czasu juz minelo, a ja dopiero sie obudzilem), z kolejnymi treningami koszulka w ktorej cwiczylem zaczyna dziwnie "pachniec" chodzi mi o pot, nie byl to taki pot tak jak sie pocimy pod pachami, zreszta i tak uzywam antyperspirantow wiec jest to ograniczone do minimum, tylko ten pot ktory pojawial sie na plecach i wchlanial sie do koszulki, badz tez na klatce ... mial i do tej pory ma ;/ taki dziwny zapach, no smrod jak nie wiem wali chemia jakas a nie normalnym potem, czuc tak zarabiscie amoniak ze mnie to wqrwia no ! ;/ o ile dobrze pamietam w sklad potu wchodzi wlasnie amoniak no ale ... nie zebym robil z tego tragedie czy co ale wnerwia mnie to, czym to moze byc spowodowane ? , moze to miec jakis zwiazek z dieta ? z tym co jem , ze jest to monotonne bardzo , praktycznie ryz cyc, kasza cyc, serki biale,, jajka ... ostatnio częściej sie wzialem za owoce i warzywa...
mial ktos podobny problem, albo wie co zrobic w takiej sytuacji ?

ps. a na te wagry na barkach juz nie mam sil ! ;(

;))))))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 358
Jak lejesz to twój mocz jaki ma kolor?
Przypuszczam że spożywasz za mało płynów - jeśli twój mocz jest mocno żółty, wręcz pomarańczowy to na pewno. W pocie wydalany jest też amoniak (w moczniku). Jeśli będziesz pić dużo więcej wody twój pot powinien składać się z mniejszej ilości mocznika i ten zapach powinien przeminąć, przynajmniej częściowo.

Spróbuj przed dniem w którym masz trening wypić PARĘ litrów wody, tak żeby chodzić do kibla co 2 godziny. Potem zobacz czy zmienił się zapach twojego potu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 228 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2354
Dieta i zioła. Na skład potu, a więc i późniejszy jego zapach ma wpływ również dieta. Nieprzyjemną woń potu może zaostrzać spożywanie takich pokarmów jak np. tłuste mięsa, czosnek, cebula, alkohol, mocna kawa i herbata. Zdrowa dieta, duże ilości warzyw i owoców oraz picie odpowiednich ilości wody (ok. 2 litry dziennie) sprawia, że skład i późniejszy zapach potu na ogół normalizują się. Na nadmierną potliwość pomagają także zioła (melisa lub szałwia, raz dziennie przed snem), jednak nie powinno się ich pić dłużej niż 2-3 tygodnie i najlepiej po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Napar z szałwi może być za to bezpiecznie dodawany do kąpieli.



Znalazlem cos takiego w necie, moze ci pomoze moze nie
Pozdrawiam

Czas to Miesień :P
Moje Foty =] nowe strona 5,6
http://www.sfd.pl/temat181567/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
mocz normalny raczej klarowny, lekko zołciutki , jesli chodzi o wode to naprawde duzo pije dziennie, wchodza w gre tylko butelki o pojemnosci 1,5litra czasem siedze i sobie bez przyczyny popijam , byc moze wlasnie za malo warzyw i owocow jak kolega napisal, sam juz nie wiem ... byc moze wkrecam sobie z tym, ale na prawde dziwne mi sie to wydaje gdyz wczesniej tak nie mialem

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 358
Brałeś jakieś leki? Wsuwałeś tusspiect albo inne badziewia? Ogólnie to wszystko może zmienić zapach twojego potu. Pomyśl czy nic w twojej diecie się nie zmieniło, co może być przyczyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
nie, zadnych lekow, ani rzeczy ktore wymieniłes ;/
nie wiem moze dam po treningu jakiemus dobremu kumplowi koszulke, niech powacha i powie co sadzi, czy to normalny zapach potu czy cos innego byc moze wyolbrzymiam sprawe, matka stwierdzila ze robie sie dosyc metroseksualny , a poki co dzieki za info.i odpowiedzi Panowie

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 969
A moze przyczyna jest sama koszulka?Nie jest sztuczna?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Morfologia i TSH - proszę o pomoc

WHEY premium