SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziennik IH by meju

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie widzę problemu, by podbić kaloryczność posiłków jedną porcją 50g, bezpośrednio po treningu. Wspominałem już wcześniej o Słodkiewiczu, który podbija sobie kcal gainerem. Ciężko go nazwać amatorem. Jeśli kogoś już mdli kolejna porcja makaronu, ryżu itd. to czemu nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
wierzysz w to,ze podbija kcal gainerem?wczoraj mi inaczej mówił jak podbić kcal ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem po co miałby ściemniać na filmie, zważywszy na to, że nie podawał żadnego przykładu. Gdyby powiedział - tak, sam wcinam gainer mass xxl i chwalę sobie - to można widzieć w tym formę reklamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
Skeba w ogolę kogo Ty porównujesz o kim i o czym Ty gadasz....przestań robić zbędnego spamu jak mówisz coś bez własnej wiedzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ja nie wiem dlaczego po internecie krąży jego program treningowy i posiada od dołu do góry same błędy , nie nie wiem po co ktoś miałby ściemniać , że to Słodkiewicz go tworzył

Skeba

zacznij czytać solidną literaturę , czytaj dyskusję internetowe , praktykuj słuchaj starszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Polaco_92 & Tomasz1405 - nie jestem zwolennikiem gainerów. Dobra, w sumie nie ma co spamować mejowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
dobra, nie spamujcie mi tu o gainerach Dyskusja tak, ale na jkiś sensowny i mało znany temat.


Dawid
jako takich urodzin nie obchodzę. Nie piję w ogóle alkoholu to i na żadne imprezy się nie chce iść, a poza tym dziś wydałem wszystko na jedzenie i w portfelu mam dychę, także nie zaszaleję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038




siemanko. Dziś już micha jest ogarnięta bardziej ale to jeszcze nie było to. Dzień bez treningu także raczej nic ciekawego nie napiszę. Jutro już trening. Nie mogę się doczekać!





DIETA i SUPLEMENTACJA


-5g Crea Plus, 5g flexit

-100g owsa, 6 jaj na maśle, 400mg witaminy C, 2 kapsy Omegi

-100g makaronu, 30g orzechów, 150g mięsa wołowego

-100g makaronu, 150g kurczaka, 30g masła orzechowego

-100g makaronu, 30g Pure Wheya, 30g orzechów

-250g twarogu, 30g siemia lnianego




Dziś wyhaczyłem mięsa na tatara, 250g za 4,5zł. Wziąłem bo dawno nie jadłem tatara, a miałem wielkiego smaka. Niestety dziewczyna się napatoczyła i połowę mi zeżarła





a tu zapasy węgli na tydzień











SIŁA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Meju ty na masie jesteś tak? Nie za mało tych kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Skeba Tak, ale tak jak pisałem, michy było mało w ten weekend. normalnie w dni treningowe wychodzi ok 5000kcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie IHS HIGH KICK

Następny temat

Iron Horse w Zgorzelcu Fitness Plaza 19.01

WHEY premium