SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

działanie leku Sumamed...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8540

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
witam mam pytanie czy ktos moze wie orientuje się coś na temat leku Sumamed??? wiem ze jest to antybiotyk ma tylko 3 tabletki i bardzo interesuje mnie ile czasu ten lek działa jedna tabletka dziennie i ile dni po jeszcze ten lek działa z góry dzieki za odp. :)

)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 3767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29908
Sprawdz w ulotce.Wydaje mi sie,ze dziala do tygodnia:)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1450
Witam, ja to brałem z rok temu i jakoś długo około miesiąca. Pierwsze trzy tygodnie tabletka co 2 dni a pozniej 4 i 5 tydzien po jednej tabletce na tydzien( jakos tak nie pamietam dokladnie). A brałem to na tradzik i wypryski, moge w sumie powiedziec ze cos mi to dalo bo cos mi na okres kilku miesiecy pomoglo ale co to nie wiem do dziś. Oprocz Summamedu jadłem inne rzeczy, diety miałem różne i nie wiem co pomogło. W ogóle pamietam ze na ulotce do tego leku nie było zadnej dolegliwosci która mnie dotyczyła, chyba ze o niej nie wiedzialem:). A i jeszce jedno, pamietam ze jest odpowiednik tego leku o polowe tansze a skład ma identyczny,a to duza roznica bo chyba 3 tabletki Summaedu kosztowały okolo 60 PLN. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rwa kulszowa - leczenie.

Następny temat

proosze o odp

Dlaczego brakuje jaj w sklepach? Dlaczego brakuje jaj w sklepach? Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Leksykon suplementacji: DMAE Dimetyloaminoetanol Leksykon suplementacji: DMAE Dimetyloaminoetanol Trening FBW - 10 zalet stosowania Full Body Workout Trening FBW - 10 zalet stosowania Full Body Workout Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie TOP 10 najlepszych sylwetek na świecie TOP 10 najlepszych sylwetek na świecie Rogale Świętomarcińskie Rogale Świętomarcińskie Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie?