SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dysproporcja klatki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2270

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

jest ;)

Wiek

17

Waga

76

Wzrost

180

Staż treningowy

rok w sumie ( jem co chcę)

Obwód pasa

89

Obwód klatki piersiowej

97

Obwód uda

55

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siłka ( ile fabryka da, 4-5 w tyg)

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

raczej brak ;)

Stan zdrowia

Astma

Preferowane formy aktywności fizycznej

Siłownia

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Jem co chcę ;d

Wrażliwość na stymulanty

brak ;d

Możliwosci finansowe

tutaj raczej nie będzie to potrzebne ;d

Cel/problem/opis

Dysproporcja klatki ( koledzy mówią, ze odstają mi łopatki trochę)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 216
Witam mam problem, a może niektórzy tak mają (haha), a więc problem jak zna załączonym obrazku :) dodaje do tego też plecy, gdyby miało to pomoc ;d

Zmieniony przez - Jasiu1998 w dniu 2015-08-24 17:49:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie ma zdjecia

jak bedziesz dawal dawaj takie na ktorym jest przod i tyl i tak zeby miednice bylo widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 216
mam problem, dodałem 2 razy x 2 zdjęcia i się nie dodało, a obok postu jest(niby załącznik)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 216
Tutaj 2 zf



Zmieniony przez - Jasiu1998 w dniu 2015-08-24 17:53:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 216
Proszę o usunięcie 2 postów wyżej do odpowiedzi BPL-G, zaraz wstawię wszystko poprawnie ;)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
ja tu nic nie wiedze, jeśli chodzi o układ mięśniowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 216
a sam układ sutków nie zależy od tego ? ( pytam, bo nie wiem) ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014
Masz super budowe według mnie :D nie narzekaj :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
skolioza byles badany pod katem skoliozy?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 216
nie, na dodatek dodam, że chodzę bardzo prosto, nie umiem się "garbić", każdy mi to mówi, może od tego, że do 1-2 gimanzjum pływałem od 2 podstawówki jak nie wczesniej .


EDIT

w 4-5 podstawówce, byłem zapisany na zajęcia korekcyjne, bodajże miałem chyba jedną łopatkę wyżej, cos w tym stylu :)


Zmieniony przez - Jasiu1998 w dniu 2015-08-25 13:56:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
swiatlo pada tak jakbys mial wysuniety obojczyk, i miesnie bardziej spiete na prawej lopatce, stad myslalem, ze cos nie tak, tak samo jakby kregi szyjne nieco odbiegaly od lini prostej
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile można maxymalnie naturalnie wyciągnąć .

Następny temat

dieta ucznia

WHEY premium