SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dyskopatia rezonans magnetyczny mr wynik pomocy co robić?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
Witam od trzech miesięcy jestem już bliski załamania psychicznego, ćwiczę brazylijskie ju jitsu + vale tudo. Od około 4 miesięcy w części lędźwiowej zaczęły występować mi bóle, z czasem przerodziły się one w promieniowanie na nogi konkretnie na uda aż do okolicy kolan z bólem w kolanach włącznie. Poszedłem do neurologa który zapisał mi jakieś tableteczki + zastrzyki, lecz niestety skutki leczenia były zerowe, następnie wykorzystałem 10 zabiegów laseru po 6 minut oraz interferencję 10 zabiegów po 10 minut, wszystko na część lędźwiową.
Zrobiłem rezonans magnetyczny części lędźwiowej i oto wynik
"Drobna centralna podwięzadłowa pjm L5/S1 nieznacznie modeluje worek oponowy. Pozostałe krążki m-k oraz trzony kręgowe bez zmian"
Co mam robić , byłem jeszcze u neurochirurga i zalecił mi pływanie na plecach w odciążeniu na desce a nogami poruszać jak do kraula, i ćwiczenia nów w odciążeniu.
Napiszcie co mam robić, czy mogę ćwiczyć chociaż na siłowni, bo na macie już próbowałem i ból straszny. Jak to wyleczyć bo już jestem bliski depresji, jak ktoś ćwiczy całe życie i nagle ma coś przestać robić to po prostu tragedia

...................................................................................................

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
Czyli że masz niewielką przepuklinę dysku, powinieneś zrezygnować z dużych obciążeń na kręgosłup na okres ok 3 mies. bo tak długo się goją tego typu sprawy, o dziwo bardzo pomaga odpowiednia suplementacja witaminowa, gdy przejdzie ból potrzebny jeszcze bufor ok miesiąca powolnego powracania do formy

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
źle nie jest , ale czeka Cie inne zycie. INNI MAJĄ GORZEJ.

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
dobrze więc proszę o konkretną poradę co mam teraz robić, pływać, ćwiczyć z lekkim obciążeniem, czy co innego? jaka suplementacja witaminowa, czy mogę chodzić na siłownię z lekkim obciążeniem? prosze o konkrety i dziękuje za pomoc

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
idź do prywatnie do fizjoterapeuty. Bedziesz sie rozciągał i koordynował miesnie , które odciążą kręgosłup.

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
neurolog zlecił mi tylko basen,

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
tak jak kazdy TYPOWY POLSKI NEUROLOG. Może za kilkanascie lat takim każa tez sie douczyć w dzisiejszych czasach można z tym walczyć skutecznie... aczkolwiek ... i tak Cię czeka inne życie... Wiem to po sobie...

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
ale czy mogę prosić o jakieś konkrety jakie inne życie mnie czeka, jakie rzeczy bądź ćwiczenia przez jaki okres czasu powinienem wykonywać aby to wyleczyć.

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
na to odowie CI fozjoterapeuta. Ja CI tylko powiem , że zawsze juz bedziesz musiał dbac o swój kregosłup a na stoarośc Cię bedzie bolał . Twoim zadaniem jest by młodosc i srendi wiek przejśc bezbolesnie;)

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
no ale to od czego to się konkretnie robi? czy ludzie z takim schorzeniem nadal ćwiczą na wysokim poziomie, czy juz nie powinni?

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
no chłopie doda to ma i to owiele bardziej zaawansowane a śmiga na szpilach a szymon kołecki wywalczył srebro w pekinie. N azdrowie im to nei wychodiz ,ale trzeba korzystac z zycia i minimalizowac ryzyko;)

bez pracy nie ma kołaczy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czyrak / biała plama po zastosowaniu maści.

Następny temat

Bark

WHEY premium