SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dwugłowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 351
Siema wszystkim nie wiem dgzie to zabardzo usmieścić ale pisze w dziale zdrowie... związku z moją kontuzją:/ czy jak to nazwać dzieje coś mi sie zmieśniem dwugłowym i to juz spory czas(pół roku) ma zmieniony krztałt wyskakuje mi gula wielkosci pieści.... noga lewa ogólnie boli(bo na niej sie znajduje) tylko ze nie boli tylko tam ból jest w obrębie bidra...łydki a nawet stopy, nie wiem czy to normlane czy nie?? mzoe ktoś sie spotkał z czyms podobnym?? chdoze do neurologa.... moze to jakiś nerw jest uciskany rpzez ten miesień??? byłem na usg nogi wychdozi ze rozerwany został i tyle....ale z drugiej strony powinnem sie zwijac chyba z bólu w czasie zerwania?? a ja z tym chdoziłem tyle??ogólnie mnie ta noga przejmuje....bo boli cała....mzoe ktoś ma cos do powiedzenia za wszelkie odpisy dziękówka pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4284
jak już masz to pół roku to możliwe że zrobiła już ci się blizna i to bardzo spora, jak wiadomo blizna ta bedzie cie już zawsze bolała, możesz po konsultacji z lekarzem SPORTOWYM zaczac rociągać tren mięśnień, możliwe także że zrobił się przykurcz

by My Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 351
nom rozumiem, ale czy to normlane ze noga boli?? cała??????nawet sprzodu w czwórkach?? msyałem ze to mzoe coś od kręgosłupa promieniuje... ale z rpześwietlenia nic nie wynika...teraz bede miał tomografie...juz sam nie wiem...czy by ból z blizny tak promieniował punktowo po nodze?? dziękówka Bączas za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4284
w takim razie idź na prześwietlenie, jak masz usg to zanies to do lekarza sportowego bo zwykły lekarz nic nie zobaczy, to musi byc dobry lekarz sportowy.

by My Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 351
w tym problem ze nie mam zdjec z usg:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4284
w ostateczności możesz iść do prywatnego lekarza ale musisz się wówczas liczyć z kosztami...

by My Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 351
nom te koszty to najwiękrzy problem bo usg było tylko bez zdjęć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HSR - wasze opinie i spostrzeżenia .

Następny temat

pykanie w kolanie..

Wiecej