SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

duzo fatu...ile zajmie sie go pozbycie....??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2634
siema, moj poziom bf wynosi 23%....:-/ aktualnie jestem na masie ale po tym chcialbym sie go pozbyc do granicy 10%, i tu pytanie ile tak mniejwiecej to moze zajac przy diecie z bilansem ujemnym, aerobach co drugi dzien i treningu...moze nawet jakis spalacz??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4869
zależy od metabolizmu. Mam dla Ciebie rade Zrób ten trening i gdy dojdziesz do 10% to będziesz wiedział
Ale jeżeli zamierzasz zrobić do do lata to spokojnie zdążysz.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2634
metabolizm mam razcej dobry...moj fat na szczescie nie jest taki strasznie zbity, myslisz ze w 2 miechy sobie poradze??javascript: test('');
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2511 Napisanych postów 47581 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 544122
Dwa miechy powinno być optymalnie ale to zalezy od wielu czynników

Przede wszystkim dieta i aeroby

Po pierwszym miesiącu zobacz efekty jeśłi fat bedzie leciał słabo to obetnij jeszcze kalorii w diecie i ewentualnie dodaj aeroby ale efektywniejszy byłby hitt

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1000
nie odchudzaj sie tylko w kobiecy sposob... zaczniesz cwiczyc samo zleci:P i nie rob diety 1000 kalori xD

LIGHT WEIGHT BEJBE !!! LOOOO!!:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomozcie mi sie poszerzyc :) ;D

Następny temat

Split do poprawek

Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Proteinowa pianka truskawkowa Proteinowa pianka truskawkowa Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas